Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Metakommunikáció: vadidegen...

Metakommunikáció: vadidegen ember megtorpan egy pillanatra szemével tetőtől talpig végigmér majd elkapja a tekintetét és gyorsan elsiet? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Tehát. Megyek az utcán. Szembe jön egy vadidegen csaj (de akár fiú is volt rá példa nem is egy). Meglát. Egy pillanatra megtorpan lelassít. A szemével tettől talpig végigmér akár többször is, fel le járatja rajtam a tekintetét.

Majd észreveszi hogy én észrevettem hogy néz, erre elkapja a tekintetét a földet nézi immár néz mindenhova csak rám nem és gyors léptekkel elhúz. Kb mint az ovis akit tetten értek sütilopáson és szégyelli magát.


Na ez az egész mit jelent? Mert ez a jelenet már sokszor lejátszódott észrevettem és teljesen különböző korú és nemű emberek művelték, a 10 éves kiscsajtól kezdve a 20onéves fiú-lányon át a közékorú nőig de akár férfiig is (én 24 fiú)


Na most mi a lószart akarna tőlem a 10 éves kiscsaj ? Na és az 40-es pasi? Stb?


mert a 20onéves lány mit akarna tőlem az még oké-és a többi?


2019. febr. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, három szemed van, és ezen egy pillanatra megrökönyödnek.
2019. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. És még csak nem is kell hozzá 30 centis vörös punk tarajodnak lennie, meg utcaharcos szettednek...

Totál közönséges külsővel is mindennapos.


Az emberek furák.

És ez tipikusan olyan helyzet, hogy ha megkérdeznéd bármilyen stílusban, hogy "Elnézést, mit nézett meg rajtam az előbb?", akkor ott helyben szabadlábon járó bolondnak könyvelnének el, és úgy is válaszolnának.

2019. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az én esetem: Séta közben egy kávézó nyitott teraszán megláttam valakit, megálltam és bámultam (mintha földbe gyökerezett volna a lábam), mìg észre nem vette, ekkor elrohantam.

Az a valaki éppen úgy nézett ki, mint egy elhunyt barátom.

Lehet emlékezteted őket valakire.

2019. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolnék, hogy összekevertek valakivel, hasonlítasz egy ismerősükre.

Én is néztem már valakit, mert hirtelen azt hittem, hogy egy régi ismerősöm, de csak hasonlított rá 😊

2019. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg emlékeztetted őket valakire. Esetleg arra, hogy cseréljék le régi szemüvegeiket. Ki tudja?
2019. febr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!