Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elon Musk normális?

Elon Musk normális?

Figyelt kérdés
Elég fura a csávó, de nem tudom eldönteni, hogy ez csak marketing és felhívja magára és cégére a figyelmet vagy tényleg ilyen zavarodott. Hallottam, hogy mi lett a gyereke neve, ilyen név normális embernek az eszébe sem jut. Twitterre is olyanokat ír ki, amivel saját magát és cégét is lejáratja.
2020. máj. 7. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért, mi a neve?
2020. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

X Æ A-12 Musk

2020. máj. 7. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy troll ez az Elon Musk.
2020. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
blöfföl
2020. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha normális lenne, valószínűleg nem tartana ott, ahol. :)))
2020. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet olyan nevet anyakönyveztetni még amerikában sem. Elon egy nagy gyerek viselkedésileg, viszont fejben egy kegyetlen okos és nincs lehetetlen felfogású ember. Ezeket poénból csinálja, pont ezért szeretem, mert attól még hogy ő egy milliárdos és mindenhol ismert személy, nem játsza el hogy ő a legjobb és mindenhez is ért (pedig ő tényleg megtehetné, mert kegyetlen okos). Sajnos a hülye megszólalásait (nem a névadásra gondolok ami egy jó poén, ha nem komolyabb témákra) nem tudja mellőzni mert ő egy nagy gyerek. De fogadjuk el őt így, mert ez a csávó kevesebb mint 20 év alatt alkotott a nulláról egy autómárkát és ezzel változtatta meg az egész ipart, mert neki köszönhetően kezdtek el más cégek is gyártani elektromos autókat (régen amúgy kinevették Elon-t, azt mondták az elektromos autó sosem lesz olyan erős mint robbanómotoros társa). Ezen kívül megalapította a spacex -et és megalkotott egy olyan rakétát ami lehetővé teszi majd a mars utazást. Szóval kevesebb mint 20 év alatt saját tőkéből indulva egy saját űrcéget alapított ami majdnem a nasa-val egyenértékű. Szóval le a kalappal előtte és tegyen sok ilyen kijelentést, mert szükségünk van rá ettől függetlenül.
2020. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha kicsit sokat szív és egy hatalmas troll, közben viszont veszettül intelligens és rengeteget dolgozik. Minden zseninek megvannak a hóbortjai, ő miért lenne kivétel :)
2020. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nem az a neve a gyereknek. Én nagyon bírom csávót, és azt amit elért, tényleg keményen megdolgozott érte. Én amit nem bírok azok a különböző hírportálok, akik direkt próbáljak lejáratni némi kattintásért cserébe. Nekem a trollkodo tweetjei is tetszenek, pl amikor kiposztolta hogy szerinte túl magasak a tesla részvény árak, és ezért egy kis időre hatalmasat estek az árfolyamok.
2020. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Igazabol az a nem normalis, aki be is veszi... 😀
2020. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezekkel csak reklámozza magát?
2020. máj. 7. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!