Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is nagyon híztok kijárási...

Ti is nagyon híztok kijárási tilalom alatt?

Figyelt kérdés
Felhíztam 120 kilóról majdnem 150 kilóra. Unaloműzésből ezsek, mindenemet kihíztam már és szétfolyok a székemben. Februárban kezdtem el kondizni amit nagynehezen, évak alatt sikerült elérnem hogy végre csináljak valamit, de aztán jött a koronavírus és visszaestem a hízókúrába. Édességeket sorra tömöm magamba, napi 6-7 étkezésem van, semmit nem mozgok max napi 10 perc séta a levegőn, amikor már szétfolyik a képernyő előtt a szemem. Ti is elkezdtetek nagyon hízni?

2020. máj. 9. 01:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Én nem.
2020. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%
Én igen. 95-ről 108-ra. Sajnos egész életemben lusta voltam sportolni.
2020. máj. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Ember mi a f*** van veled?
2020. máj. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
64%

Vágd nyakon, aki veszi az édességeket.

Nálunk én vásárolok, már 4. hónapja nem vettem semmi csokit.

Szépen fogy körülöttem mindenki. :D

2020. máj. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre még nem, vagy legalábbis nem látványosan. De a tudat ott kísért a fejemben, hogy ugyanannyit eszek, mint a vírus előtt, viszont feleannyit mozgok.

Azért naponta-kétnaponta el szoktam menni másfél-két órát sétálgatni a környéken, de ez még mindig csak a töredéke annak, amennyit egy átlagos napon szoktam mozogni. Inkább a futásra kellene rászoktatnom magam.

2020. máj. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%
Azért 30kg plusz 2 hónap alatt nem gyenge...orvos látott már?
2020. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele kettes, lusta vagyok mint állat. Anyám veszi az édességeket dögivel, és nagyon de nagyon édesszájú vagyok gyenge akaraterővel, szóval mindig nyer az édesség és megeszem. Szerintem a húsvét nagyon durva volt, kilószámra kaptam az édességet, ezek elég gyorsan el is tűntek általam, közel lehettem a cukorbetegséghez (lehet az is vagyok már). Nincs kontrollom magam felett, anyám pedig ma is pudingokkal állított be meg minden jósággal. Egészséges étkezés alapból nincs, átlag ebédem a pizza, hamburger, lasagne és gyros felválta, meg ami hízlaló egészségtelen dolgok. Ja és a tömérdek kóla és üdítő.
2020. máj. 9. 02:03
 8/55 anonim ***** válasza:
86%
Költözz hozzánk, itt csak az ágy lábát tudod rágni napközben (elvétve szotyit meg rágót). :D Én inkább fogyok, főleg, mert lusta vagyok elmenni boltba és egyébként is csak délután tudok (reggel nem kelek fel időben). Meg nincs is nagyon itthon más, csak hús meg zöldségek. Mikor még nem voltam HO-ban, az irodában volt majdnem végtelen ingyen nasi, gyakrabban ittam cukorral a kávét (itthon csak édesítő van), aztán lassan gurultam, mióta elkezdtem ott dolgozni, komoly önuralok kellett. :D
2020. máj. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
75%

Muterod ki akar nyírni?

Biztos szeret téged, sajna az anyukák ilyenek.

Vagy szerencsére.

A TLC-n vannak a műsorok, amikor anyuka-apuka túltolja kissé az édességeket, a gyerek meg 350 kilósan bekerül a klinikára, és avval fenyegetik, hogy meg fog halni.


És tényleg.


Kb a túlsúllyal arányosan nő az elhalálozás is.


Ismerős hölgy 50 évesen halt most meg, kb 140 kiló volt.

2020. máj. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz valami hosszú életed, de ha neked ez így jó, akkor hajrá.
2020. máj. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!