Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Agyamra megy a...

Mit csináljak? Agyamra megy a korlátozás+baleset kombó. Épülök le.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy január végén volt egy lábtörésem, és azóta bent vagyok, becsavarodok már. Elvesztettem a munkahelyen, egyetemen meg azonnal passziváltattam, így 0 egzisztenciám lett.


Már ugyan megerőltetve tudnék kimozdulni, dehát még nem igazán lehet (nem?). Hova meg még jobban nem.


Meg a lábam miatt még dolgozni se tudok elmenni jó darabig. :(


Becsavarodok, meg mondjuk ha nem tartanának el éhen is döglenék...


2020. máj. 9. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Majdnem szilánkos lábtörésem volt...
2020. máj. 9. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Egészségügyi séta nincs korlátozva.

A településed határai sincsenek lezárva, kocsival/tömegközlekedéssel oda mész ahova akarsz.

Ha én ilyen állapotban lennék, nem lenne kérdés, hogy miután felépültem elmegyek végre kicsit kirándulni, sétálni egyet- vírus ide vagy oda. Szerintem nem kell attól tartanod, hogy megbüntetnek.

2020. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már most minden további nélkül ki lehet mozdulni, utazni is lehet.
2020. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hiába megyek ki, én még sokáig rohadok itthon, munka nélkül. A fásultság ami zavar és a nihill. Már semmi nem köt le, melóhely azért sokat dobna . De ez esélytelen.
2020. máj. 9. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemen maradhattál volna, úgyis online megy.
2020. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt januárban még nem láttam, közben meg elfogadták a kérvényem.
2020. máj. 9. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:

#5! Januárban ezt még honnan tudhatta, hogy egy hónappal később mi lesz?


Kérdező! Valószínűleg depressziós vagy, de azt nem egy munkahely fogja elűzni. Önismeretet kellene gyakorolnod, és ha rosszabbra fordul a helyzet, esetleg szakember segítségét is kérni. Hidd el, nem szégyen, sokat segítene akár a baleseted és következményei feldolgozásában is.

Rengetegen veszítették el a munkahelyüket, tehát nem vagy egyedül. A korlátozásokat pedig hamarosan feloldják, munkát most is elkezdhetsz keresni. Biztosan találsz egy olyat, ahol tudod kicsit kímélni a lábad.

2020. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!