Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszajöhet még az életkedvem,...

Visszajöhet még az életkedvem, vagy már nincs, ami segítsen rajtam?

Figyelt kérdés
23 év alatt meguntam az életet, lassan semmi sem érdekel. Észrevettem az idő múlásával, hogy egyre kevesebb dolog okoz örömet. Tehernek élem meg a mindennapjaimat. Nincs semmi, ami motiváljon. Szokták mondani, hogy próbáljak meg valami új dolgot, változtassak az életemen. Próbáltam már, de nem lett jobb. Úgy érzem, hogy éltem eleget, voltak jó dolgok az életemben, de most már nem érdekel semmi, és akár meg is halhatok.
2020. máj. 9. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Hagyj el, óh Reménység!

Hagyj el engemet;

Mert ez a keménység

Úgyis eltemet.

Érzem: e kétségbe

Volt erőm elhágy,

Fáradt lelkem égbe,

Testem főldbe vágy.

Nékem már a rét hímetlen,

A mező kisűlt,

A zengő liget kietlen,

A nap éjre dűlt.

Bájoló lágy trillák!

Tarka képzetek!

Kedv! Remények! Lillák!

Isten véletek!

2020. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod, mit hoz a holnap. Higyj benne, hogy jobb lesz. Most így érzel, de az ember változik, te is megváltozhatsz. Higyj és bízva bízzál.
2020. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Elképesztőnek tartod, hogy egy nagyobb (pozitív) változás az életedben meghozná?
2020. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!