Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha valaki az eddigi egész életét dobhatja a kukába?

Figyelt kérdés

Mert nálam ez a helyzet . Nem tudok egyetlen olyat se mondani az életemben , amit eddig jól csináltam . 26 év ment el a semmire . És nem tartok sehol nincs semmim és senkim és beleőrülök abba , hogy az a lánc reakció amit létrehoztam magamnak valahol a kamaszkoromban , az juttatott oda ahol most vagyok . A lelkileg teljesen megtört állapotba ahol csak arra tudok gondolni , hogy MINDENT , szó szerint mindent másképp kellett volna csinálnom . Pont az ellenkezőjét mindennek . És ez az ami megőrjít. Hogy egy olyan dolog sincs amit csak picit is hasonlóan csinálnék mint ahogy történt . Nem tudom merre tovább , hogyan zárjam le . Ha elkezdek agyalni rajta akkor teljesen kifordulok magamból és 5 perc után totál olyan az arcom mint egy meggyötört 90 éves idősnek. Csak neki az egészségi állapota miatt olyan , nekem pedig az eddigi 26 évem miatt .


26/f


2020. máj. 10. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehèz jó döntéseket hozni. És soha nemtudhatod melyik a jó igazán. Elöbb vagy utóbb jó lessz vagy sem. Igy ne eágódj semmin megtörtént. Énis nyakig ülök a szarba de nemtudom a szarból megváltani a világot
2020. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tudom mi a fa Szt vinnyogtok?

Szerezz egy jó szakmát, aztán szevasz.

2020. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Na, ezért nem viszed semmire, mert a múlttal foglalkozol, gondolom, 26 évig is ezt csináltad, ezért érzed, hogy semmire sem mentél, ahelyett, hogy éld az életed.
2020. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szard le!
2020. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Örülj annak, hogy még van kétszer ennyi időd, és már tudod a tutit. Csak mindennek az ellenkezőjét kell csinálnod.
2020. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mit csinálsz most?Mi a munkád?És mit szeretnél?
2020. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet tanácsolni, amit az ógörög bölcsek mondtak: ismerd meg önmagadat. Elemezd a korábbi döntéseidet, hogy miért azt tetted, amit tettél ? Minek hatására, hogyan jöttél rá, hogy mást kellett volna tenni ? Mi akadályoz abban, hogy végre helyes döntést hozz ? Az ember első reakciója mindig érzelmi jellegű. Racionális szinten csak később vizsgálja a dolgokat. Ha azonban többször végigmegy az ember a döntési folyamaton, átrágja a dolgokat, előbb-utóbb letisztul a dolog.
2020. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Válassz egy jó szakmát, képzést, aztán egy viszonylag jó munkahely sokat fog lendíteni rajtad kívül - belül! 22L
2020. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor épp itt az ideje, hogy a mai naptól jó döntéseket hozz és úgy cselekedj ahogy azt kellett volna.


Negatív tapasztalat is tapasztalat. Kár alábecsülni. Abból lehet a legtöbbet tanulni ha elbuksz, kielemzed a bukásod okát újra próbálkozol és megpróbálod jobban csinálni mint azelőtt.

2020. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kuka. Ha másokhoz viszonyítod magad, talán csak akkor kuka. Én vagyok a példa. Volt évfolyamtársaim sok ismeretségre tettek szert, és pörgős, jól fizető állásokban dolgoznak. Ehhez képest én sehol sem vagyok. Csakhogy: magamhoz képest igenis sikeres az életem, mivel olyan erősen introvertált a természetem, hogy nem bírom a pörgést. Az általam választott otthoni vállalkozó munka nagyon is megfelel annak, aki vagyok. Ebből a tekintetből sikeres életstratégiát választottam, ami épp illik hozzám.
2020. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!