Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha valaki az eddigi egész életét dobhatja a kukába?

Figyelt kérdés

Mert nálam ez a helyzet . Nem tudok egyetlen olyat se mondani az életemben , amit eddig jól csináltam . 26 év ment el a semmire . És nem tartok sehol nincs semmim és senkim és beleőrülök abba , hogy az a lánc reakció amit létrehoztam magamnak valahol a kamaszkoromban , az juttatott oda ahol most vagyok . A lelkileg teljesen megtört állapotba ahol csak arra tudok gondolni , hogy MINDENT , szó szerint mindent másképp kellett volna csinálnom . Pont az ellenkezőjét mindennek . És ez az ami megőrjít. Hogy egy olyan dolog sincs amit csak picit is hasonlóan csinálnék mint ahogy történt . Nem tudom merre tovább , hogyan zárjam le . Ha elkezdek agyalni rajta akkor teljesen kifordulok magamból és 5 perc után totál olyan az arcom mint egy meggyötört 90 éves idősnek. Csak neki az egészségi állapota miatt olyan , nekem pedig az eddigi 26 évem miatt .


26/f


2020. máj. 10. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi furcsa.

Legtöbbünknek van ilyen. És az még jó dolog,ha változni,fejlődni akarsz. Sokan nem akarnak, az út lefelé pedig végtelen. Az ember hihetetlen dolgokra képes, amikor önsanyargatásról van szó. Ezt abba kell hagyni, és helyette a megoldásokon lehet agyalni. Így működik. Ki kell lépni a komfortzónából, tudatosan kell cselekedni, tanulni kell. Ez jó dolog. Van aki korábban jön rá erre, sokan meg később. Ez a 26 év átlagos körüli...

2020. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!