Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne megváltozni?

Hogy lehetne megváltozni?

Figyelt kérdés
Gyengének érzem magam és elnyomhatónak, és befolyásolhatónak. Nagyon könnyű engem befolyásolni. Bárki tud uralkodni felettem. Mindig elnyomnak. Mindenkit magam elé engedek. Nem tisztelnek az emberek. Rám bárki megsértődhet, de én nem sértődhetek meg senkire. Engem bánthatnak, de én nem bánthatok senkit. Túlságosan gyenge vagyok. Hogy tudnék ezen változtatni? Nagyon utállok már ilyen lenni, de semmi sem segít, egyszerűen nem tudok megváltozni. Pedig annyira szeretnék más lenni. Sokan azt mondják, hogy úgysem tudok megváltozni, maradjak önmagam, ez vagyok én, és ne is próbáljak más lenni. De én egyszerűen utálom, gyűlölöm ezt az önmagamat, de beleragadtam, nem tudok változni. Mit tegyek, hogyan sikerülhetne mégis?

2020. máj. 11. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:

És azt sem értem, hogy miért vannak olyan emberek, akiket mindenki tisztel, ezek a suliban a "menők", akikért mindenki oda van, mikor tök bunkók és nagyképűek, kihasználnak másokat. Akik kedvesek, azok pedig el vannak nyomva.

Hogy kell olyannak lenni hogy tiszteljenek engem is? Hogy érdekesnek találjanak? Hogy szeressenek?

Engem még senki sem talált érdekesnek, mindig én kezdeményezek beszélgetést másokkal, és nem mások velem. Mit kell tennem hogy ez ne így legyen?

Amúgy 16/L vagyok

2020. máj. 11. 00:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Magabiztosabb is szeretnék lenni. mert engem valahogy nem vesznek észre az emberek. Mindenki számára csak olyan mellékes vagyok.
2020. máj. 11. 00:24
 3/5 anonim válasza:
Hát sajnos erre én is keresem a választ hogy miért mindig a rossz gonosz embereket becsülik és szeretik de hát ez a mai világ
2020. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak egyszer allj ki magadért, a véleményed mellett (hiszen vélemény formalashoz mindenkinek joga van) és utána megallithatatlan leszel. Nem egetrengeto ordibalasra, a másiknak való nekiesesre kell gondolni. Bőven elég, ha szépen kultúráltan kiállsz magadért. Eleinte furcsállni fogják az emberek ezt az új stílust aztán realizaljak, hogy hoppá, változtak a dolgok. Próbáld meg ignorálni, megszakítani a kapcsolatot a gonosz, téged nem szolgáló emberekkel és vedd körül magad olyanokkal, akikkel egy hullámhosszon vagy! 😊
2020. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még annyit fűznék hozzá h ez a tipikus menő bunkó vagyok típusú mentalitás MINDENHOL ott van. Le kell tojni őket és utána (már ha szenyoznak veled) rajonnek h tök esélytelen Magukat tenni és végül a saját kis koruk marad majd nekik. Ne félj visszaszolni. Nem ordenáré obszcén módon elég h koppanjon h pont meg legyen alazva va a másik egy kicsit. Hidd el h bejön.
2020. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!