Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem tanácsokat?...

Írnátok nekem tanácsokat? Mert nagyon zárkozott vagyok és nagyon nehéz megváltozni

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 16:32
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az első és legfontosabb, hogy többször is képzeld el a helyzetet, hogy mások figyelnek rád. Na arra gondolj, hogy kritikus szemmel néznek, hanem arra, hogy kíváncsian. Ha ez már megy, akkor először megpróbálhatsz ismeretségi körben beszélgetés közben bátran nyitni egy új témát, valami olyanról, amiben jártas vagy, mert így nem leszel stresszes. Ha pedig megy ismerősök között, akkor már idegenekkel is bátrabb leszel. A lényeg az, hogy bízz önmagadban, ne félj másoktól, ne félj az ő véleményüktől, és fogadd el önmagad. Remélem segítettem Neked és másoknak is akik ezt a kérdést olvassák. Amúgy én pont a zárkózottabb lányokat kedvelem, mert magamat látom bennük, azt a korábbi énemet, amikor még nekem is minden olyan nehezen ment. (üdv.: András)
2014. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!