Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan erősen túlsúlyos...

Létezik olyan erősen túlsúlyos hölgy, aki elfogadja magát olyannak, amilyen, esetleg vonzónak is tartja magát így?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a nők nagy része,ha van rajta + 5 kg,már kövérnek tartja magát.Viszont sok férfinak csak a kifejezetten kövér nők tetszenek, s örülnének,ha nem minden nő akarna állandóan lefogyni.Van ilyen hölgy is?

2020. máj. 11. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos van.
2020. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, a túlsúly estétikailag ma nem vonzó, csak Rubens korában volt az. És nem is egészséges. Lehet, hogy egyes pasik szeretik a párnás hölgyeket, de akinek esze van, az nem a pasi kedvééért hízik vagy fogy, nem a barátnők vagy anyuci kedvéért, hanem csakis önmaga miatt.


By the way: és mi van a túlsúlyos férfiakkal? Részemről ki nem állhatom őket, ahogy a kövér nőket sem.

2020. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek a túlsúlyos nők,ezért írtam ki a kérdést. A férfiak nem érdekelnek....Miért utálod őket?
2020. máj. 11. 08:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Ne tudd mennyi pasi szereti :)
2020. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, csak sajnálni tudlak. Nemcsak azért, mert az egészségtelen túlsúlyt kedveled a nőkön, hanem azért is, mert még mindig egyedül vagy, nincs senkid, emiatt el kell, hogy viseljük az állandó, undorító kérdéseidet itt. Nem igaz, hogy nincs se Fb-on, se egyéb társkereső oldalon olyan kövér nő, akivel tudnál kapcsolatot létesíteni.


Amúgy remélem gazdag vagy, mert egy ilyennel együtt lenni, etetni, nem olcsó mulatság.

2020. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyet, többet is, de nem a fiatalok között (tinik, huszonévesek között).

Idősebb nők (40-esek, 50-esek), akik fiatalon bombaformában voltak. Nemcsak vékonyak voltak, de kifejezetten szépek, jó alakúak. De most már nem fontos ez nekik. Talán a koruk miatt. Meg van sok más értékük is. Van, aki nagyon okos, nagyon jó a szakmájában. Nekem sem az jut róla eszembe, hogy hogy néz ki, ha ránézek, hanem az, hogy mennyire profi abban, amit csinál.

2020. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm, szintén középkorú. Más a fontossági sorrend már és annyira jó a kisugárzása, hogy egyáltalán nem azt nézi rajta az ember, hány kiló többlete van.

Ő tudatában van az értékeinek és egyáltalán nem kíván fogyni, jól érzi magát a bőrében. Arra figyel, hogy az egészségére vigyázzon, vagy is ne hízzon tovább. Most inkább ducinak, teltnek nevezném, mint kövérnek.

2020. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy van ilyen hölgy.Az jó,ha igyekszik vigyázni magára.Volt kedvesemmel-aki extrém túlsúlyos volt-sokat sétáltunk,néha úszni is elmentünk.Igaz az uszodában nagyon megnéztek minket,mert 100 kg-mal nehezebb volt nálam.
2020. máj. 11. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:
102kg vagyok,néha zavar de mostanában már elfogadtam és nagy igazság akinek kellek annak igyis,akinek meg nem az akkorsem nézett rám ha 67kg voltam.
2020. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!