Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szólnunk kellett volna?Kinek...

Szólnunk kellett volna?Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Próbálom tömören:Pár éve egy helyen dolgoztam egy szakácsnővel illetve a lányával(pultos) a nő csalta a férjét nyilván a lánya nem tudott róla.Közben az anyuka elment máshová dolgozni ott össze jött valakivel, ebből válás lett és valahogy kiderült ez az "éttermi" kapcsolat is ami éveken át tartott az egyik törzsvendéggel.A lánya megharagudott ránk,kire jobban kire kevésbé

Na most az a kérdés hogy el kellett e volna mondani a csajnak vagy sem

Akikre jobban haragudott a pultos azok a lány kollégák voltak mivel barátnőinek tartotta őket


Ez pár éve történt,az a brigád is szétszéledt már azóta de 2-3 havonta összejárunk és ma szóba került és fele fele arányban gondoljuk H szólni kellett volna vagy sem


Szóval csak kíváncsiságból kérdezem

Én azt mondtam H nem mivel semmi közöm hozzá



ápr. 29. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

A lány azt hitte normalis családban van. Van apja meg anyja.

Aztán kiderül hogy nem éppen családi idillben él. Hanem átverik. A saját anyja..

ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jpeacefuler ***** válasza:
82%
Az anyja dolga volt, most is az. Semmi köze hozzá.
ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Te neked mi bajod van, hogy nem mered leírni a "hogy" szót? :D
ápr. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, én dolgoztam olyan boltban, ami egy családé volt, lóf.szt sem tudtam az életükről, maximum 1-2 sztorit a kisgyerekről vagy, hogy mit terveznek karácsonyra, ennél többet nem is akartam tudni, dolgozni jártam oda. Fel is mondtam volna, ha rám támad a főnökasszony, hogy én miért nem számoltam be neki az anyja szerelmi életéről.
ápr. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
En baratnoimtol elvarnam, hogy szoljanak. Szóval ha tényleg joba volt a noi kollegakkal, serto hogy nem mondtak el neki. Konkretan igy a csalo anyuka melle alltak, falaztak neki es a tettenek.
ápr. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te dolgod volt. Aki nindnet meghall, hamar meghal.
ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 Ha meg anyuka tagad, akkor be vannak állítva szarkeverőknek, mert nyilván jobban hisz a csaj az anyjának, mint másnak.. senki nem akar magának plusz konfliktust mindenkinek meg van a maga baja.
ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 így igaz, ráadásul két oldalról kapod az ívet hisz az egyik azért haragszik mert elárultad a másik meg mert kavarod a szart a szülei közt

#5 Ő is éppen emiatt haragudott jobban a női kollégákra/barátnőkre

ápr. 29. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez az ő, munkahelyen kívüli életük, annak is egy személyesebb szála, ami nem az én dolgom, nem tartozik rám. Így én sem szóltam volna neki erről, részben azért is, mert onnantól fogva én is belekerülnék a dologba, amit szintén szeretnék elkerülni.
ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 Hát igen én is úgy voltam,és most is lennék vele hogy a fenének se hiányzik más baja a nyakamba

Így is előfordult hogy muszáj volt falazni anyukának hogy ne legyen családi botrány ami nyilván kihatott volna az Ő a lánya és ezáltal a mi múnkánkra is

ápr. 29. 23:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!