Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen úgy élni, hogy a...

Milyen úgy élni, hogy a mellkason ott vannak a cicik?

Figyelt kérdés
A nő egész életét végigkísérik. Férfiként engem zavar az a gondolat, hogy azokat kelljen cipelni egy életen át. Meg lehet szokni őket?

2020. máj. 11. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Azt nem tudom, hogy az ősember és az ősasszony hogyan ugrált ezekkel?

Mert igazán gyors futásnál mindkettő zavar, és nekik még nem nagyon volt erre való ruhájuk. Sem hozzá való futópálya.

2020. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

"Férfiként engem zavar az a gondolat, hogy azokat kelljen cipelni egy életen át."


Feleslegesen zavar, neked nem kell cipelni.


Szerintem a farok tényleg rosszabb lehet, legalábbis viccesebb, hogy ide-oda tenni kell.

2020. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kell ide-oda tenni. Berakod a gatyába, aztán elvan ő ott egész nap.
2020. máj. 11. 19:59
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
13# Néha azért szükség van egy kis pozícionálásra (ilyenkor ugye szörnyen bunkók vagyunk, pedig muszáj :D). Például amikor farmerban beülök a kocsiba akkor igazgatni kell vagy az alsógatyát vagy a himbilimbit. :)
2020. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Továbbra sem értem, miért zavar ez férfiként, ez nem normális.
2020. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En meg felveszem a melltartoba, es elvan egesz nap. 80 DD, E, ami ugyebar nagy. A melltarto letezeset teljesen elfelejtem, nem ficankol semmi, a valltaska jobban faj, ugyhogy nem erzem a problemat. Melltarto nelkul zavarna. Es akkor mar az is, hogy belatni-e, ha hajlongok.
2020. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
Te most azt akarod bizonygatni nekünk, hogy a te f_aszod sokkal jobb, mint a mi csöcseink? Hány éves vagy? 13? 😃
2020. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-es. Nem, ez eszembe sem jutott, de örülök neki, hogy ilyen fantáziád van.
2020. máj. 11. 21:18
 19/20 Metionin ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon kicsi van de csak eleinte szokatlan hogy ott van, amikor odanő. Utána megszokja az ember és nem is érzi, kivéve pl. futáskor de erre van a sportmelltartó hogy nem hagyja lötyögni. Amúgy akinek nagy van, én is gondolkodtam már hogy nem-e zavarja hogy pl. nem lát tőle úgy le mint én. De ez a kérdés felmerült már úgy is hogy ha valaki olyan kövér hogy nem látja a lábát, az vajon gyakrabban botlik meg vagy megszokja és korrigál az agya?
2020. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19 biztos korrigálja. egyszer volt egy teszt, amikor egy ember felvett egy szemüveget ami vízszintesen megfordította a képet, pár nap után az agya hozzá igazodott és már a szemüveggel látott "rendesen", nélküle meg fordítva.


amúgy aki panaszkodik amiatt, hogy túl nagy a cicije, azzal szívesen beszélgetnék ;)

2020. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!