Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok, amerikaiak mennyir...

Az angolok, amerikaiak mennyire cikizik a Fanni nevű lányokat?

Figyelt kérdés

Mármint olyan magyar lányokat, akik kint vannak. Ott nyilván nem adják ezt a nevet már embernek...

Esetleg van itt olyan, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2020. máj. 11. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, hányas átlag IQ-val rendelkező közösségbe kerül. Magára valamit is adó ember nevekkel nem viccelődik. Főleg nem olyannal, ami speciel egyáltalán nem ciki.
2020. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
De nyilván adják ezt a nevet embernek, ahogy Richard-nak is neveznek el embereket.
2020. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Miért cikiznénk?
2020. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez felesleges para, értelmes emberek nem csúfolnak a név miatt. Plusz a fene sem fog veled foglalkozni, van az embereknek saját foglakoznivalójuk. Plusz ez egyik kollégám neve Barry, ami bogyót jelent angolul s a kutya sem veszi a fáradtságot, hogy foglalkozzon vele.Ennyi az itteni tapasztalatom. Plusz sok ember neve Vilmos, azaz Willy, ami az angol szlengben férfi nemiszervet jelent (fimonam mondva) és mégis vannak Willyk. Kezd valami hasznosabba, mint ez a felesleges aggódás.
2020. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
A bogyó a berry, ami csak hangzásra hasonlít a Barry-re.
2020. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

#4 Én még Dick nevű embert is ismerek viccen kívül.


Kérdező, emiatt nem lesz cikizés. A Fany lehet a Tiffany becézése egyébként.

2020. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Jó, de a fanny az popsit jelent....


Amúgy vicces nevek még angolul:Edit (szerkeztés) Csabi (dagi) stb. Ennyi jut most eszembe de van még pár. A dick a Richárd hivatalos beceneve és régen nem hordozott extra jelentést. Ahogyan a pussy is cicamica eredetileg a bitch pedig lány kutya.

2020. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ezzel az írással senki nem fogja vágni, milyen nemű név ez, meg gyakran tarthatsz népismereti bemutatót. de igaza van hatosnak, Fany, Tifany, így egyből értelmet is nyer a név.
2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Eskuszom, nem ertem, mirol irsz. Angol nyelvteruleten elek helyiek kozott, es nem tudom, mirol irsz.
2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
#7 Nem tudom, éltél-e USA-ban vagy vannak-e onnan barátaid, de ez már egy nemhasználatos szleng. Mint mondtam, a Fany egy becenév. A harmincasok és azalattiak nem fognak a fenékre gondolni.
2020. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!