Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en gondolom úgy, hogy a...

Csak en gondolom úgy, hogy a migráció nem pozitív jellegű?

Figyelt kérdés
Most tegyük félre ezt a vírusos ügyet. Miért hisztiznek a mohamedánok a KERESZTÉNY Európában, hogy sérti a hitüket a karácsonyfa, a kereszt, az égősor, meg minden, ami a keresztény ünnepekhez és a kereszténységhez köthető Európában? Gondolhatták, hogy ez lesz, erre idejöttek, NEM DOLGOZNI, HANEM ELTARTATTNI MAGUKAT. Ha én elmegyek valahova pl: vendégségbe, akkor nem kezdek el paláverezni, hogy legyen minden úgy, ahogy én akarom, elfogadom, hogy ott ez a hagyomány, szokás, tiszteletben tartom, nem hivatkozok arra, hogy vendég (jelen esetben "menekült") Vagyok. (Miért van az, hogy ha én például elmegyek Németországba egy állásinerjúra kellő szakképzettséggel, akkor miért a menekültet veszik fel, aki még a nevét se tudja leírni? Hát persze, azért, mert az államtól több pénzt kapnak az eltartásukra.) És mi lesz belőle: a sporteseményeken egyre több lesz az arab, afrikai, NEM EURÓPAI, AKIK EURÓPAI SZÍNEKBEN INDULNAK (lsd: Franciaország fociválogatottja: 11-ből 9 fekete, a maradék 3 fehér. Végre, már Afrikának is VAN foci vb címe). (Nem vagyok rasszista, de ez már bosszantó). Senki nem hívta ide őket! Menjenek vissza oda, ahonnan jöttek, ha volt energiájuk eljönni ide, osztani az észt, és belepofázni mindenbe, megerőszakolni rengeteg nőt akkor oldják meg az otthoni helyzetüket saját maguk. Nem kértük, hogy jöjjenek ide, erőszakoljanak meg mindenkit, akit csak akarnak. Aki jelenti ezt a kérdést, írja meg nekem privátba, hogy miért tette.
2020. máj. 12. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Te valami kő alatt élsz vagy ez troll kérdés?
2020. máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

"Senki nem hívta ide őket!"

De. Merkel asszonyság hívta őket, vele beszéld meg.

2020. máj. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak te, senki más. Hogy ez eddig még senkinek nem jutott eszébe?!
2020. máj. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokan gondolják még ugyanezt. Csakhát ha valaki nyíltan felvállalja, akkor rögtön idegengyűlölő meg rasszista lesz.
2020. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Európa egy öreg kiégett társadalom, ha nem lesz multikultúra akkor ismét náci korszak köszönt be.


Én úgy támkgatnám ezt, hogy amelyik fehér európai nő felveszi az iszlámot és feleségűl megy egy muszlimhoz az szja és egyéb kedvezményeket kapjon, mondjuk ingyen lakást, vagy autót. Kell a vérfrissítés.

2020. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2


Merkel hívása A SZÍRIÁBÓL HÁBORÚ ELŐL MENEKÜLŐ szerencsétleneknek szólt, nem pedig arra, hogy Európa legyen a II. Afrika.

2020. máj. 13. 11:00
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Nem kell a vérfrissítés, mindenki maradjon meg a saját valagán! Egy olyan generáció nőtt fel, akinek mindegy, csak pénze legyen, semmi más nem érdekli, mert már a szüleik sem jártak templomba és úgy vannak vele, hogy mindegy. Én nem adnék állampolgárságot olyannak, aki bevándorló, "menekülthöz" megy feleségül, házasodik meg vele.

2020. máj. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!