Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit hazudsz?

Mennyit hazudsz?

Figyelt kérdés
Kiknek, vagy milyen helyzetekben hajlasz jobban a hazugság felé?

2020. máj. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat, de kisebbeket. Olyankor hajlok a hazugság felé, mikor valaki kontrollálni akar és a nyomomban lohol. Olyankor egy ideig lerázom kamukkal, aztán ha kihúzza a gyufát, elhajtom a halál fszára.


Kapcsolatban nem szoktam pl hazudni (csak ha meglepetéssel készülök), a rokonaimnak rendszeresen hazudok (anyukámnak azért, hogy ne aggódjon, a többieknek meg azért, mert tudom a kérdéseikből a szándékot és azt, hogy visszaélnének az információval). A barátaimnak sem nagyon szoktam hazudni. A szomszédaim is elég gusztustalan lények, nekik is csak csontokat dobok, hogy azon csámcsogjanak. A munkatársaimnak szoktam még rohadt sokat hazudni. Nálunk kultusza van a csapatépítésnek, na oda nem szégyellek akármit kitalálni, hogy lerázzam őket.

2020. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keveset. Elismerem,szoktam hazudni,de csak akkor ha nagyon "kell".
2020. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég sokat, többnyire ha úgy ítélem meg, hogy egy adott helyzetet úgy úszhatok meg a legkönnyebben akkor azt választom. Illetve van egy elég erős megfelelési kényszer is bennem aztán ha a valóságban már nem is vagyok eléggé motivált arra, hogy valamit megtegyek de legalább szavak szintjén "megteszem".

Elég jól is megy, mert nem nagyon nézik ki belőlem, meg azért próbálok a realitások talaján megmaradni, szóval csak akkor hazudok ha úgy ítélem meg, hogy meg fogom úszni.

2020. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam hazudni, cdak ha nagyon muszáj. Úgy ismer mindenki, h igazat szoktam mondani. Amikor nagyon kell, akkor hazudok, persze nem akkorat, h senki el se hiszi, hanem csak aproságokat. Így könnyen megúszok egy-egy helyzetet, és nem bukok le.

Családnak nem szoktam hazudni, inkább olyan embereknek, akikkel nincs szorosabb kapcsolatom.

2020. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit, amennyit feltétlenül kell. Elkerülhetetlen kegyes hazugságok, kellemetlen helyzetből való kilépések anélkül hogy megbántanám a másikat, "bocsi az a helyzet hogy most nem ismerkedem", és hasonlók. A fontos dolgokban őszinte vagyok.
2020. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyit, nekem nem fontos az őszinteség.
2020. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!