Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem nevettet meg...

Titeket nem nevettet meg amikor valaki facebook álláshirdetés alá oda írja, hogy " érdekel " ?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon mókás. Mondjuk pultos állás.

Leírják, hogy pultos hölgyet keresnek hosszú távra, elvárás jó megjelenés, megfelelő kommunikációs készség, megbízhatóság stb.


Erre meg nem egy ember : " érdekel ".


Máshol is így van ez ? Mondjuk egy IT vagy HR vagy börtönőr hirdetésnél, hogy " érdekel " és akkor majd a hirdető keresi meg, hogy " szia írtad, hogy érdekel a meló, ugorj má be kedden 10-re".


2020. máj. 13. 20:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Nem megnevettet hanem megmutatja hogy az iq-ja béka s*gge alatti.
2020. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Ahol tényleg munkaerőhiány van, ott elég annyit odaírni. Például ha a Livita Dorta operátoros hirdetését látod, akkor ez bőven elég.
2020. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvencem, mikor direkt írják, hogy önéletrajzokat erre az email címre várunk. És akkor odaírják egy csomóan, hogy érdeke meg kérhetek számot? stb..
2020. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen csoportban fent vagyok és igen, mindenhol, minden munkakörnél így van, és még diplomával rendelkezők is ugyanígy beírják ezt válaszként. Igazából ez valahol jó előszűrő lehet a hr-eseknek, mert ha valaki elolvassa a hirdetést, abban jó eséllyel megtalálja a jelentkezés módját.

Viccesnek nem mondanám, bár múltkor így is jót mosolyogtam, amikor egy hirdetés alá valaki ezzel a helyesírással beírta: "érdekkel táppénz munkásszáló vane?" :)

2020. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nekem most ez a kedvencem


"-cenzúraváros- és környékén munkátkeresek! Alkalmi állandos vagy betanitott mindegy, b jogositvány van saját auto van.kömüves segéd az nem érdekel, ami érdekelne akkár 12 orába is zöldterületkarbantartása be és ki szálitás ,kertészkedés,karbantartoi munka . munkámat jolvégzem, perszekorektfűzetésért szorgalmas kitartó jofizikumu vagyok. ha valaki tudsegiteni azt kérem irjon azt adok egy teloszámot, kőszönöm"

2020. máj. 13. 20:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Amúgy egy csomó esetben azért írják oda, mert van, aki meg sem kapja/el sem olvassa az idegenektől jövő üzeneteket (ha nem külön elérhetőségén, hanem a posztot kiíró személynél kell jelentkezni). Olyasmi, mint amikor azt írják kommentbe, hogy "írtam üzenetet".
2020. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 de amikor konkrétan ott van, hogy mailben/telefonon kell jelentkezni, akkor is odaírják
2020. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#4: Az semmi, ha valaki kiírja, hogy állást keres, mindig van 1-2 ember, aki odaírja, hogy érdekel, mintha hirdetné az állást.
2020. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A másik, ami a halálom, amikor ingatlant keresel, és beírod, hogy x szobás, y forintért, városnév, stb., és kijön egy rakás "keresek" hirdetés, amivel olyanok árasztották el az oldalt, akik ugyanolyat keresnek. basszus, akkor keresse csendben, ne árassza el a nyomorával mások kereséseit...
2020. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"#6 de amikor konkrétan ott van, hogy mailben/telefonon kell jelentkezni, akkor is odaírják"


Aki ezt csinálja, az csak szimplán primitív.

2020. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!