Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt vagy van kapcsolatod...

Volt vagy van kapcsolatod nagyon szánalmas emberrel? Miket csinál(t)? Baráti kapcsolat, párkapcs., mindegy.

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár sajnos, de megszakítottam velük a kapcsolatot.


1. A srác kb két sör utána rátszotta a mattrészget, egyszer a mosdóban volt szórakozohelyen, mentem be, mikor meglátta hogy én vagyok a másik piszoárnál elkezdett masszívan dőlöngélni meg mosott hangon viccelődni, de előtte úgy állt ott mint egy karó, semmi baja nem volt.


2. Elkezdett dolgozni, keresett 140 000 forintot kb valami gyárban, és úgy verte magát az éhbérre mintha ügyvédi irodája lenne. Nem rossz anyagi helyzetű családból származott, amúgy is megkapott mindent, nem értette senki miért lett gyökér.


3. Mindent szidott amihez nem értett, dr ha valami apróságot megtudott róla akkor azt hallgattuk napokig, kb óránként háromszor. Elég nonszensz volt, de szórakoztató.


Nektek mik voltak?



2020. máj. 15. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az miért szánalmas, ha valaki nem bírja a piát?
2020. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!