Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek hogy kevesebb a...

Észrevettétek hogy kevesebb a kérdés amióta új színekben pompázik ez a fórum?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ja. és NAGYON sajnálom. Pedig megszokható az új külalak és sok klassz újítás meg funkció is lett. A szavazas szerintem király. Reklámozni kene az oldalt, biztos lenne rá pénze az üzemeltetőnek, ez jó üzlet lehet viszonylag.
2020. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Határozottan igen! Mondjuk úgy nehéz kérdést feltenni, ha a megfelelő topikba írod ki, de nekik mégsem jó. Ismerkedés kategóriába írtam egy kérdést (ismerkedés céljából), de mint kiderült, azt nem szabad.
2020. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Korábban sokat voltam ezen az oldalon, egyéb platform újításokat is megszoktam idővel de ezt nem tudom.. egyszerűen bántja a szemem vagy nem tudom megfogalmazni de nem jó
2020. máj. 15. 22:52
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
nagy ostobaságra vall egy megszokott felületet ilyen szinten szét b a sz ni
2020. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyit csináltak itt a kommentszekcioban hogy a kérdező hozzászólását ilyen fos zöldre átváltoztatták de ez se sokat segít
2020. máj. 15. 22:57
 6/15 Kata 26 ***** válasza:
95%
Nekem is jobban tetszett a régi.
2020. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is eddig csomót lógtam itt, most meg már fel sincs kedvem jönni legtöbbször :( Vagy ha fel is jövök, csak írok 1-2 választ, és annyi. Nincs kedvem ezt a fehér alapon lévő világos összevisszaságot bámulni. Egyébként nemcsak kérdésből lett kevesebb, de válaszokból is :(
2020. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A régi is nagyon primitív és csúnya volt, de ez se lett szebb, viszont kusza, rossz színvilágú, nem ízléses. Nekem kifejezetten jót tett a változtatás, mert napi sok órás függő voltam, most meg nincs kedvem még olvasgatni se, nemhogy válaszolni. Ez a kérdés bevonzott, 2 nap alatt a második, mikor alapból napi 10 válasz a normám, de amúgy épp csak benézek, és már megyek is. Nagyon rossz döntés volt a változtatás nyilván rengeteg pénzért.
2020. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Egyetértek a többséggel. Egy-két kisebb változtatás még elment volna, de ez a drasztikus dizájnváltás biztosan elriaszt nem kevés embert. Nem baj, előbb-utóbb majd észreveszik az üzemeltetők, ha csökkennek a reklámbevételek.
2020. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Alig látok pár új kérdést.

Szr lett az oldal.

Lehet pont ez a cél

2020. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!