Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az interneten, fórumokon...

Az interneten, fórumokon poénkodó embereket hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Amikor leírod a kínodat, kb az egész életed, és akkor megjelenik az ügyeletes poéngyáros, és elkezdi kiforgatni a szavakat ott.

Egy szakmai fórum, az illetőt elküldtem a .......

Vagy én vagyok túl érzékeny?

Az illető szakmailag szinte semmit nem ért hozzá, csak a saját maga szórakoztatása miatt van ott, meg ő is birtokol a fórumhoz tartozó holmit.



2019. márc. 15. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az interneten még a való életnél is kegyetlenebbek az emberek, mert arc nélkül bármit írhatnak. Ha erre még nem sikerült rájönnöd, akkor magadra vess.

Megoldás: ne posztold ki az életedet, ha nem akarsz neked nem tetsző kommenteket olvasni.

2019. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet mindíg savanyú uborkát enni. Abban igazad van , hogy mindennek meg van a helye .Engem az zavar , ha már a második mondatban anyáznak . Annyit szoktam írni, hogy :" rosz oldalra tévedtél !"
2019. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Smile-k, stb ide vagy oda, valahogy a poénkodás nem jön le az interneten.

Élőben más, ott nincs bajom vele.

Bár észrevettem, az ilyen nagyon poénkodós, rendszerint a másik számlájára, emberkék ha velük ugyanezt megteszik átmennek szintén agresszívba.

2019. márc. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!