Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az erzelmi levalasztodas?

Mi ez az erzelmi levalasztodas?

Figyelt kérdés
3 eve egy eleg eros lelkiterroron mentem keresztul es egeszen idaig nem ertettem mi is a problema a "gondolkodasommal". Ugyanis sokszor nem jonnek erzesek es gondolatok, csak ha valami csoda folytan "kikapcsol" az agyam. Eddig nem tudtam megfigyelni, h mi ez es hogyan mukodik, de az elobb volt egy eleg eros elmenyem ami korulirja a dolgot es ez alapjan szeretnem kerdezni, h mi ez es hogyan muljon el? Szoval eleg ramaty allapotban vagyok, mert ma sokat bantottak. Gondoltam, h meghallgatom azt a zenet amit anno a lelki terror elott/kozben hallgattam mindig es nagyon szerettem, de eleg depressziv. Na most elkezdtem hallgatni es elo is tort belolem egy mely depressziv fajdalom es kb rendesen fajt. Na viszont amint "eszbekaptam" hirtelen az agyam beallt egy uressegre es elmult minden erzelem/gondolat amit a zene kivaltott es ugy hallgattam tovabb, h semmilyen hatassal nem volt ram. Mi ez es hogyan tudnam megszuntetni? Ez az elet minden teruleten igy mukodik nalam es rengeteg problemat okoz a mindennapokban. Help!
2020. máj. 15. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress fel ezzel egy szakembert. Ez hosszabb kezelést igényel.


Jobbulást és sok sikert.

2020. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!