Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoktok egy olyan...

Mit gondoktok egy olyan emberről, aki úgy vélekedik, hogy nem érdekli, hogy kinek nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmit.


De ha a kérdés rólad szól, akkor elárulom: rosszul csinálod.

2020. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel igazán, hogy kinek nem vagyok szimpatikus. Miért érdekeljen? Akinek nem vagyok szimpatikus, az nem keresi a társaságom, én se az övét, nem fontos a számomra, ahogy én sem vagyok az ő számára fontos.

Nyilván nem az olyanokról beszélek, akik non-stop s*ggfejek mindenkivel, mert az megint más.

Őszintén nem látom az értelmét, hogy energiát pazaroljak az olyan emberekre, akiknek én unszimpatikus vagyok. Nekem sem szimpatikus mindenki.

2020. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Irigylem az ilyen embereket. Én legalábbis nagyon szeretnék fejlődni ebbe az irányba! (Attól mondjuk frászt kapok, mikor valaki ezt kimondottan hirdeti magáról, például kirakja Facebookra idézetes képként, mert azzal épp a saját állítására cáfol rá, szóval nem kicsit szánalmas...)
2020. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, erős jellemnek tűnik, ezt nekem is taníthatná. Viszont kérdés, hogy ő foglalkozik-e a másikkal, hogy az milyen?
2020. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!