Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változhattam ebben így...

Miért változhattam ebben így meg az utóbbi időkben?

Figyelt kérdés

Régebben gyakran eljárkáltam kirándulni (egyedül, országon belül, busszal, vonattal), szerettem utazgatni. Túl sokat is utazgattam, kicsit sok pénzem elment rá, meg párszor volt, hogy értelmetlenül mentem el valahova mert aztán még csak jól se éreztem magam, unatkoztam meg ilyenek. Viszont az utóbbi időkben egyre nehezebben veszem rá magam arra, hogy elmenjek kirándulni egyet, nagyon elkényelmesedtem, többet vagyok itthon jóval mint régen. Még szép napos, meleg időben is hajlamos vagyok inkább itthon ülni, minthogy elmennék egyet kirándulni, mert még ha el is tervezek egy utat a következő napra, általában reggelre elmegy a kedvem tőle és így el se megyek.

Mitől alakulhatott ez így át bennem? Az biztos, hogy nem a járvány hatására, mert már jóval korábban is ez volt, hogy egyre nehezebben vettem rá magam arra, hogy reggel útnak induljak valahova.

24/F


2020. máj. 17. 16:49
 1/1 anonim válasza:

Az ember életszakaszonként is változik. Lehet, hogy úgy működik ez is a lelkedben, mint az étel a testedben. Van, hogy hónapokig képes az ember minden nap ugyanazt enni valamiből, aztán telítődik, és egy ideig rá se bír nézni. A lélek is táplálkozik. Mikor mivel :)

De azért mozdulj ki! Keress olyat, akivel el tudsz menni valahova! :) sok sikert!

2020. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!