Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem változhatnak meg az...

Miért nem változhatnak meg az emberek? Én miért nem lehetek másmilyen? Miért kell cipelnem a nehéz sorsom egy életen át?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom hogy az emberek nem változnak.Vannak emberek akiket 20 éve ismerek és most is ugyanolyanok mint 20 évvel ezelőtt.Semmit nem változtak.Ahogy én sem.A baj az,ha én olyan maradok mint amilyen most vagyok soha nem lesz egy barátnőm sem.Márpedig ilyen maradok mert ilyennek születtem.Gyenge jellemű és gyenge idegzetű ember vagyok.Nem vagyok férfias egyáltalán,Nem is voltam az soha.Én már nem változok.Soha nem voltam egy határozott ember.Egy szerencsétlen vagyok ez az igazság.Ilyennek születtem.De hogyan fogadjam el hogy magányosan élem le az életem és mindent egyedül kell megoldanom?
2019. nov. 10. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Én elfoglak és szeretlek!
2019. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
*elfogadlak
2019. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1-es nem biztos hogy elfogadnál ha személyesen is ismernél.Én inkább sajnálatot váltok ki az emberekből,Nem szeretetet.
2019. nov. 10. 22:07
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert b@ asznak változtatni.

Lehetne, de senki nem akar. Mert ja, rohadt sok munka, idő, türelem és elhatározás. Nincs olyan, hogy “sors”. Nincs előre megírva. Ha így lenne, mi értelme lenne pl az önismeretnek, önfejlesztésnek?

Nem nyafogni kell, hanem kezedbe venni az életed. Ennyi!

2019. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gyerekként én magam is azt gondoltam hogy változni fogok de semmit nem változtam.És ha 30 éves koromig nem változtam ezután sem fogok.Csodák nincsenek.
2019. nov. 10. 22:12
 6/15 anonim ***** válasza:
En nagyon sokat valtoztam az elmult par evben. Te is tudsz. Csinalj olyan dolgokat, amiket eddig nem!
2019. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4-es én jól ismerem saját magam.Én már nem fogok fejlődni.Van az a mondás is kutyából nem lesz szalonna.Amilyennek megszületünk olyanok maradunk.
2019. nov. 10. 22:15
 8/15 A kérdező kommentje:
#6-os a személyiségem nem fog attól változni mert más dolgokat kezdek el csinálni.
2019. nov. 10. 22:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Tökmindegy úgy is meghalunk
2019. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9-es az biztos hogy egyszer meghalunk de azért jó lenne a hosszú élet során megtapasztalni hogy milyen ha az embert szeretik.De engem nem szeret senki.
2019. nov. 10. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!