Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fokozható az akaraterő?...

Hogyan fokozható az akaraterő? Halogatok, nem tudom rávenni magam dolgokra.

Figyelt kérdés

Alaphangon is nagyobb fordulatszámon működök mint a legtöbb ember akit ismerek, de néha megesik velem hogy halogatom a kitűzött céljaim elérését pl.


Itt van szó a munkám alapjáraton való elvégzéséről, túlórákról, tanulásról, sportról, meg igazából mindenről. Nem kimerült vagyok mikor halogatok, csupán valami visszafog. Lusta vagyok ilyenkor, magamon ezt pedig hisztinek definiálom.

Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy ne pörögjek, stb., mert az nem opció bizonyos okokból.

Tehát: hogyan tudok ettől megszabadulni?



2020. máj. 18. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak vagyni kell a sikerre es ennek erdekeben mindent versenynek kell felfogni. Talald ki, hogy mindig te gyozol a jovoben: nehogy mar a fonok mondja meg, majd te megmutatod ki az ember a gaton.
2020. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a fajta kondicionálást alkalmazom. Minden egyes nap. A gond az hogy ennek ellenére is vannak napok amik szinte teljesen üresen telnek el mert motiválatlan vagyok, pedig akarok csinálni valamit.
2020. máj. 18. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Talan egy parkapcsolat kimozditana a holtpontrol ...
2020. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dopamintermelessel.

Amik beinditjàk az agy jutalomközpontjàt azokra a tevékenysegekre mint a drogra ràkattan az ember.

Ergo alakitsd ugy a celjaid felé vezetö utat hogy termeljen dopamint

2020. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó ötlet. Támadt pár jó alapötletem. Köszi!
2020. máj. 18. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap új célokat jelölsz ki magadnak, és mindig nőveled a téteket.
2020. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!