Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Záros határidőn belül nagyon...

Záros határidőn belül nagyon meg fog változni az életem. Hogyan tudom eltitkolni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ismeretségi körömet, külsőmet, anyagi helyzetemet, és valószínűleg személyiségemet illetően is teljesen más leszek az elkövetkező hónapokban. Nagyjából fél éves folyamatról van szó.

Na, ha valaki teljesen "kifordul" magából (kinek jó, kinek rossz irányban), akkor azt hogy lehet eltitkolni? Nem akarok feltűnést kelteni.


Nem mondom el milyen dologról van szó, így anonim maradhatok.


Hogy lehet ezt feltűnésmentesen elintézni? Nyilván általánosságban kérek tanácsokat, erre lehetetlen pontos választ adni, nem is az kell.



2020. máj. 18. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, erre nem lehet válaszolni. Ha például beteg vagy és kemoterápiára kell járnod, azt sehogy. Ha megnyerted a lottót, akkor elég ha csöndben maradsz.... Minden helyzet függő.
2020. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erre valaszolni, mert ennyi informacio arra eleg, hogy semmit ne lehessen erteni. Fel ev rovid ido. Mast nem tudok.
2020. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tásadalmi ranglétrán való meredek emelkedésről van szó. Sablon dolgokat tudtok nekem mondani? Mint az "elég ha csöndben maradsz". Ilyenek is jók, biztos van olyan amire nem gondoltam de ébreszthet bennem valamit ami azelőtt nem volt sehol.
2020. máj. 18. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre én sem tudok olyan választ adni ami neked jó lenne.
2020. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Elsőre azt írtam volna, hogy költözz vidékre (vagy inkább külföldre), és ne posztolj magadról a közösségi médiában. Viszont ha munkahelyi előléptetésről (vagy hasonlóról) van szó, akkor ez nyilván nem kivitelezhető. Mindenesetre előbb-utóbb úgyis kiderül. Szóval nem tudom, miért jó eltitkolni.
2020. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Terhes vagy, ez egyertelmu ... igen, megfog valtozni az eleted. Eltitkolni? Nem kell, csak felsz a kovetkezmenyektol.

Nincs mar mitol felned, a baba mar uton van. Ne titkold, inkabb kerd az idosebbek segitseget ... szukseged lesz ra.

2020. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak behulyitett egy gyrosos csavo, hogy odahaza olajsejk az apja? :) Ilyesmit is lattam mar ... aztan st.pauliban talalkoztam legkozelebb az illetovel.
2020. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
#12 Viccelsz? Mi mind ezért járunk ide!
2020. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az eltitkolás a legjobb stratégia. Esetleg próbáld meg felvállalni és jól kezelni! Ha az emberek látják, hogy bár megváltoztál, de ugyanúgy a barátjuk/családtagjuk maradsz, idővel megtanulnak majd elfogadni az új helyeden is. Lég szerény és tudd, honnan indultál! Akkor rendben lesz minden. Sok sikert hozzá!
2020. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eltitkolni úgy lehet, hogy nem változtatsz a korábbi életviteleden. Ez szinte lehetetlen. Amit jól csinálhatsz, hogy direkt nem rázod a rongyot. Megtehetnél, hogy drága vagy új dolgokat vegyél, de nem teszed, azokban a tárgyakban, amiről árulkodik az anyagi helyzeted. Magyarul kerüld a státuszszimbólumokat. Ha befektetéseket veszel, akkor dupla haszon, mert fial a pénzed és nem is tud róla a világon senki. Aztán, ha már elég nagy vagy, akkor apránként lehet változtatni a tárgyakon körülötted (mivel mondtad, hogy titkolni szeretnéd).

Én őszintén nem titkolnám, hanem megvalósítanám, amit szeretnék (nagyzolás nélkül). A viselkedésem szerény maradna, pénzről vagyonról kevés emberrel beszélgetnék (akiknek szintén van), és ha ez valakinek nem tetszene, akkor arra az emberre nincs szükségem. Aki elkezd bántani, beszólni, irigykedni, csak a pénz miatt, az nem a barátom.

2020. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!