Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb eltitkolni...

Szerintetek jobb eltitkolni az idétlen kamudiplomákat?

Figyelt kérdés
Van értelme bevallani őket? És most nem olyan diplomákra gondolok, amelyek közismertek és büfé diplomaként emlegetik őket. Egy olyan diplomára gondoljatok, amelyet egyetlen egyetemen lehetett megszerezni, fogalma sincs róla a a külsősöknek, hogy mit oktattak ezen a képzésen...és igazából már bezárt a szak, mivel hibás volt a tanterve és értelmetlen volt az egész képzés, továbbá nem is önálló tudomány, inkább csak egy részterület. Szerintem bátran kijelenthető, hogy az ország legnevetségesebb és leghaszontalabb képzése volt.
2019. ápr. 17. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Milyen diplomára gondolsz, kérdező? Írd meg nekem privátba!
2019. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
gender szak ?
2019. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal vetekszik
2019. ápr. 17. 16:42
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Eltitkolni nem feltétlenül de nem is kell dicsekedni vele. Nekem is 2 diplomám van de sürgősen kellett munka és az egyikkel nem kaptam tapasztalat nélkül, így a másikkal dolgozom. Na most azt amelyikkel sosem dolgoztam, ugyanúgy bele szoktam írni az önéletrajzba csak ha rákérdeznek akkor mondom hogy miért nem "használtam". Ha x év lyuk van az önéletrajzban, úgyis rákérdeznek hogy ott mi volt, egyszerűbb beleírni aztán azt mondani hogy nem érzed megfelelőnek ezt a képesítést ezért nem használod.
2019. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha senkise tudja, hogy mi az és már nem is tudatja meg, mert bezárt, akkor nem is égő. Attól függ, hogy hogy adod elő

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ez a szak

2019. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bár én alacsonyabb szinten mozgok, azt a "végzettségemet" is beírtam az önéletrajzomba amit munkaügyin keresztül végeztem muszájból, és két hónap képzés alatt minimális hasznavehető dolgot látott bárki ott.mégis lett egy bizonyítványom egy szakmáról nulla gyakorlati tapasztalattal, szimplán elméleti dolgok töredékéből, nem hinném hogy ilyentől haszontalanabb lett volna egy kamudiploma. te ott voltál és csináltad, és most (lehet hogy) tudsz valamit, nem venném semmibe a ráfordított időt
2019. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!