Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz valaki olyan titokza...

Miért néz valaki olyan titokzatosan? Mit árul el a személyiségéről?

Figyelt kérdés
Az illető lehet maga sincs tisztába vele csak amikor többen meg jegyzik. Miért tud ez vonzódást kiváltani emberekből? Milyen lehet az ilyen ember ? Találkoztam ilyennel és igazából az illető nem szolt egy szot se de mégis a szeme -beszélt es teljesen el varázsolt és a miért érdekelne. Vagy az hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik az ilye ember ami miatt a tekintete is ilyenné válik?
2020. máj. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat azok, akik meg csak nem is lattak, biztos, hogy annyira sem tudjak kikodolni, mint aki lat ilyet.

Vannak ilyen emberek. Persze mindenkinek masik titokzatos az esete. A legszebb, mikor meg sem szolalnak, vagy keveset beszelnek. Se mosoly, se semmi.

En is ilyen szfinx vagyok az utcan. Viszont a kornyzetemben kinyitom a szam, megszolalok, es maris oda a titok.

2020. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Harmónia, nyugalom, felesleges stressznek nem teszi ki magát s nem is hagyja.

+tiszta, jó indulat.


Ilyen egyszerű.


Nagyon ritka az olyan ember.


Nekem is sokszor megjegyzik "nézlek s megnyugszom"


Számomra a lelki megnyugvás akkor teljesedett ki, mikor már egy ideje benne voltam/vagyok a vállalkozásomban.


Fő okok:

Introvertált vagyok s amolyan "zseni" - INTP és ISTP személyiség.


Nagyon utálom a buta embereket s nem is tudom elviselni a jelenlétüket se. Pl volt melóhelyeken.


+ alkotó vagyok, kell a szabadság.

Főleg időben.

Alapon lassú vagyok, kivéve sport és +18.


Van egy tempóm, amit a világ összes kincséért se gyorsítanám fel.


Ez pedig jól jön precíz alkotásaim/munkáimnál + türelem, nyugalom, csend teljes koncentráció.


Van hogy tű végével is faragok, kiigazítok nagyon pici munkákat.


Mamám is egy holt nyugis ember, az arcára kiül szinte, hogy egy nagyon jó ember.


+ráncai is alig vannak pedig benne van jócskán a korban.

2020. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!