Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az első Csók az első átölelés...

Az első Csók az első átölelés az első kézfogas mikor fog megtörténni elcsattani?!? Mikor leszünk újra azok akik voltunk?!?

Figyelt kérdés
Van egy csodalatos túlcsorduló gombóc vanilliafagyi(lany)annyira kivanom-csodalatos vanillin Sky-mennybolt vár!!
2020. máj. 21. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Én ezeket sose hagytam abba azokkal, akiket szeretek, ha a vírushelyzetre gondolsz.

Amúgy miután megismertem a barátomat, ilyen sorrendben történtek ezek (az egyetemen ismertük meg egymást):

- első kézfogás: szeptember 1

- első ölelés: szeptember 1

- első csók: október 20 (naplóírás előnye)

Az adott lányt kell megkérdezni, hogy vagytok-e olyan kapcsolatba.

2020. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ember, állj le a szerről
2020. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

#1 Te ezt komolyan megértetted? :D


Én voltam ügyfélszolgálatos egy ideig, szóval volt bőven tapasztalatom degeneráltakkal, de ezt még én sem tudom felfogni :P

2020. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó kettő, elolvastam háromszor, mert azt hittem, hogy velem van a baj. :D
2020. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

#3

Igazából tippeltem, fogalmam sincs, hogy a vírushelyzetre érti vagy általánosságban.

"Mikor leszünk újra azok akik voltunk?!?" Ez például fogalmam sincs, hogy mire utal, és a legtöbb szót ötödik olvasása is értelmetlen. :/

Az olvashatatlanság miatt mondjuk jelentettem is. :D

2020. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én még most sem értem.
2020. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi első kettő ti legalább megértettétek a többi jelentő besugónak meg mint a zöld pont!
2020. máj. 21. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??? 😂
2020. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemantikai problémákat vélek felfedezni. Hacsak nem a csattanás a mondat csattanója akart lenni. Hanem amik voltunk, már nem leszünk ugyanazok, mert minden mozgásban van és mi is. Ha már nem vagyunk mozgásban akkor baj van, mert meghaltunk. Én legalábbis onnan fogom tudni hogy meghaltam, hogy már nem leszek mozgásban.
2020. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
....de akkor is változol valamivééé
2020. máj. 21. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!