Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Holnap fog megtörténni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fog megtörténni az első csók. Nagyon izgulok már most valaki tud adni valami tanácsot hogy hogy kell? Mert még teljesen tapasztalatlan vagyok és nem szeretném elrontani. Mikre kell oda figyelni? Mennyi ideig tartson? Hogy csináljam? 15/F

Figyelt kérdés
Ő 14 éves és neki is ez lesz az első csók.

2017. júl. 11. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyeld le a nyálad, ne legyen se nyálas, se kiszáradva az ajkad. Fogmosás ezerrel, már most. Addig még 5-6x simán megmoshatod.


Kezeddel nyugodtan nyúlj be a füle mögé, gyengéd túrd a haját.


Jön az magától (nyugi én sem hittem el ezt korábban), neki is első, próbálkozzatok, kísérletezzetek.

2017. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig azt mondták, hogy ösztönböl fog jönni.... az első marhára nem jött ösztönből.... bekaptuk a másik ajkát és a nyelvünkel csakpokdtunk a másik szájában mert mind a kettönknek ez volt az első. Hidd el, ha mind a kettötöknek ez lesz az első nagyon nem kell izgulni. És ha nem jön magától akkor nyugodtan csinálhatod azt amit én! :D

Sok sikert! Majd írj privátban, hogy mi lett!

2017. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!