Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk és lányok!?

Fiúk és lányok!?

Figyelt kérdés

Fiúk? Ti mit utáltok a lányokban vagy ha tudnátok min változtatnátok bennük?

Lányok? Ti mit nem szerettek a férfiakban és mit változtatnátok bennük?? És még az lenne a kérdésem hogy mért nézzük mi fiúk le a nőket? Osztálytársaimtól is hallottam h "mivan megvan?" és hasonló beszólásokat nőknek. Én csak általánosban piszkáltam a lányokat azóta felnőttem és tudom h rosszul esik nekik.



2020. máj. 23. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Én a pasikban azt nem szeretem, hogy 10/9-en obszcén gusztustalan modon beszélnek a szexről, pl nem azt mondják hogy "jól esne ha kényeztetnél", hanem hogy szpj le ...
2020. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Vannak tulajdonságok, amik kifejezetten taszítanak, de ezek mindkét nemben megtalálhatóak, így nem tudok általánosítani a fiúkról, hiszen bármi, ami róluk írnék, a lányokban is ugyanúgy meglehet.

19/L

2020. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 ez igaz..
2020. máj. 23. 09:39
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként valahogy nőtársaimban sokkal több negatív tulajdonságot fel tudnék sorolni mint a pasikban.
2020. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4. Én azt hittem a nők inkább egymásban hisznek és látnak pozitívumot mint bennünk férfiakban... Amúgy nem írtátok mit változtatnátok a másik nemben ha tehetnétek!
2020. máj. 23. 09:46
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az olyan dolgok, mint a bizalom, nem nem, hanem egyénfüggőek. Nagyon jó lány és fiú barátaim is vannak, szóval láthatóan mindkét nem tagjában meg tudom találni a pozitívumot.

Nem változtatnék semmit, mert nem lehet általánosságban levonni következtetéseket. Bármit változtatnék meg, találnék egy rakás olyan srácot, akiben ez már alapvetően megvan és nem kell változtatni rajta.

19/L

2020. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és a legirritálóbb tulajdonság, ami most így hirtelen eszembe jut a nőkkel kapcsolatban, az a túlzott beképzeltség és a lenéző, flegma stílus másokkal szemben, csak azért, mert az illető szép nő, és ezt tudja is magáról, és ettől már úgy érzi, hogy mások felett áll.

Jobban becsülöm azokat az embereket (nemtől függetlenül) akikbe azért szorult egy kis alázat.

2020. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Pasikban talán azt változtatnám, hogy ne tartsák menőnek azt ha rengeteg csajt meg*kurnak.

Ha egy lánynál nem menő, akkor egy pasinál miért az?

Ill ha van párjuk akkor legyenek már tisztelettel és ne nézzék meg a párjuk előtt a másik csajt úgy, hogy majd ki esik a szemük, mert szegény lány akkor nem véletlenül lesz féltékeny vagy bizalmatlan. Mer ha már akkor így megnézi és kommentálja ha ott a párja, mit csinálna ha nem lenne ott :)

2020. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#6 ezt tudom de sokszor hallom ahogy anyám mondja barátnőmnek h "beszépjünk mint nő a nővel" és én ebből következtettem ezt. #7 ezt én se szeretem a nőkben. #8. A nők is képesek ilyenre.

Én ha változtathatnék egy nőn az lenne h ne karmolászon verekedés közben hanem üssön oda rendesen engem ez is zavar de az mégjobban ha kettővel kavar egy nő!

2020. máj. 23. 09:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, összességében én is a férfiakat kedvelem jobban. A nőkkel eddig az volt a tapasztalatom, hogy még "barátságban" is képesek rám irigykedni, furkálódni, mocskolódni, vagy teljesen elfelejtettek onnantól, hogy pasijuk lett. A férfiakban azt szeretem, hogy általában sokkal önállóbbak, nincsenek rátapadva az emberre, nem hisztiznek, nem irigykednek hülyeségek miatt, de ha segítségre van szüksége a barátaiknak, akkor ott vannak egymásnak (persze köztük is van pár, aki rosszabb, mint egy nő, nem lehet általánosítani).

Azt viszont nem szeretem bennük, hogy nagy részük szinte bármelyik nőt lefektetné, aki mozog, ha minimális esélye nyílik rá. Lehet ez egy barát, ismerős, kolléga, ismeretlen, tényleg bárki. Sok pasinál addig tart a nagy barátság egy nővel, ameddig az illető egyértelműen tudatja velük, hogy semmi esélyük nála, mert mondjuk a pasijával jár a társaságukba. De ha mondjuk szakítanak, vagy a nő egy buliban sokat iszik és kiszolgáltatottá válik, akkor már sokan egyből nem jó haverként, hanem szabad prédaként tekintenek rá.

2020. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!