Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok, nők többsége miért...

A lányok, nők többsége miért ennyire unalmas?

Figyelt kérdés

Most főleg az internetes csevegésekre gondolok, ahol nem játsszák meg magukat. Az a legnagyobb baj, hogy tulajdonképpen nem is lehet velük beszélgetni, szerintem még ők maguk is unják saját magukat. Érdektelenek, unalmasak, de sokuk még pofátlan is: teljesen normális kérdésekre is bunkón válaszolnak, olyan stílusban, mint ha ők szarták volna a spanyolviaszt. Legutóbb pl egy csajt arról kérdeztem, hogy mit tanul, aztán megkérdeztem, hogy szereti-e, erre meg jött a kioktató válasz, hogy hát ha nem szeretné, akkor szerintem miért járna oda, meg valami hányós fejet is odacseszett. A másik kedvencem meg, mikor ők kezdeményeznek beszélgetést, mégis 1-2 üzenet után eltűnnek, aztán legközelebb megint eljátsszák ugyanezt, mert nem emlékeznek, hogy már korábban beszéltünk.


Azéért jók az ilyen oldalak véleményem szerint, mert viszonylag tiszta képet kapunk a mai lányokról. Mondjuk nem szép kép, de legalább tiszta.



2020. máj. 4. 15:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne ez alapján ítéld meg a mai lányokat…
2020. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
39%

Az ilyeneket ilyennek nevelik. Vagy pont...nem nevelik.

Na, en ezert haverkodom fiukkal, vagy tolem idosebb nokkel. Legjobb baratnom is 35 eves, en meg 25.

Divat most se..fej turhonek lenni, ez ilyen.

Magyar Barbara youtuber Szabo Kristoffal valo mekizos videojaban is van kb errol egy fel percecske, nagy igazsaggal.

2020. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
56%
Én elég sok beszédes lánnyal találkozok, legalábbis velem azok.
2020. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

3


És miről szoktatok beszélgetni? Tényleg érdekel, hogy mire vevők.

2020. máj. 4. 15:15
 5/39 anonim ***** válasza:
65%
Akármiről lényegében, valami miatt elkdezdünk beszélni és első körben nyilván amiatt, később meg ami ebből jön.
2020. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak olyankor nem lehet jót beszélgetni, ha az egyik fél nem szeretne.

Nekem például vannak olyan témák, amikről szószerint órákon át tudok beszélni, egy barátnőm se jut eszembe, akire ez ne lenne igaz.

Aztán persze az is egy lehetőség, hogy két ember nem szimpatikus egymásnak, csak ezt egyikük se látja be.

19/L

2020. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%

"A másik kedvencem meg, mikor ők kezdeményeznek beszélgetést, mégis 1-2 üzenet után eltűnnek, aztán legközelebb megint eljátsszák ugyanezt, mert nem emlékeznek, hogy már korábban beszéltünk.


" Ezek alapján inkább te tűnsz unalmasnak. Biztosan a nőkkel van a probléma, nem veled, csodálatos hópihe?

2020. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
38%
Genya a múltkor még harmincas nő voltál...
2020. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
41%

Mutasd meg, hol irtam, es elhiszem.

Nem kene nagyapu borarra rajarni, picinyem.

2020. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
41%

"Ezek alapján inkább te tűnsz unalmasnak. Biztosan a nőkkel van a probléma, nem veled, csodálatos hópihe?"


kva unalmasak valóban, a sminkről, körmökről tudnak órákon át beszélni, na meg pletykálni ezerrel, de kérdezel tőlük mondjuk hitler elveiről vagy bármi mélyebb dologról és szó nélkül eltűnnek. nem a kérdezővel van baj szerintem hanem a felszínes kis buksitokkal amibe szr sincs

2020. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!