Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » N.ektek élőben vagy interneten...

N.ektek élőben vagy interneten, írásban könnyebb beszélgetni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Élőben
Interneten
Mindkettő ugyanolyan könnyű
Mindkettő ugyanolyan nehéz
40 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Interneten, főleg ismeretlenekkel. Nekik sokkal könnyebben meg tudok nyílni. Nem érzem annyira kiszolgáltatva magam.

(Ugyanakkor hülyeség, mert élőben is az a tapasztalatom, hogy ha valami miatt mégis megnyíltam akkor a beszélgetőtárs is sokkal intimebb dolgokat mondott el magáról. Szóval le az udvariassági körökkel :D)

2020. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Élőben, és írásban szeretek a legjobban kommunikálni, viszont a hanghívást/videóhívást ki nem állhatom
2020. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: ugyanígy vagyok vele! :D
2020. máj. 24. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Utalom ha megszolitanak, de azert szivesen beszelgetek.
2020. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy se tudok beszélgetni :D Élőben leblokkolok és nem szólalok meg, írásban rámjön az ötperc és küldés előtt hatvanszor átolvasom, amit küldök, szóval vagy két óra mire válaszolok. És akkor is röviden, mert addigra már kiszedtem a szövegből mindent, ami unalmas vagy szerintem sértő lehet, vagy bármi más.
2020. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehéz.
2020. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én élőben szeretek a legjobban meg még a hanghívást is bírom az üzengetéssel az a baj hogy könnyen félre értjük egymást ami hívásban max 1perc az üzenetben sokkal tovább tart mert le kell írni el kell olvasni meg kell várni míg elküldi
2020. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!