Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnik el mindenki...

Miért tűnik el mindenki akivel elkezdek interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés

Természetesen ha nincs téma és nem tudunk egy hullámhosszra kerülni akkor megértem és annyira nem bánom, hiszen kár erőltetni.

Viszont amikor tényleg tök jól kijövünk és elég sokat írogatunk akkor is ez történik egy idő után, pedig én tényleg igyekszem, hogy ne legyek annyira unalmas és próbálok témákat is felhozni, de valahogy mindig elszúrom.

Szerintetek mi lehet velem a baj? Mit csinálhatok rosszul, illetve milyen oldalakon lenne érdmes megpróbálni ismerkedni?


L



2020. márc. 14. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem te csinálod rosszul. Velem is ez van, kifejezetten anonim, nemzetközi levelező oldalon is ez van. Van amikor egy konkrét téma megbeszélése kellős közepén tűnnek el. Próbáltam megfigyelni, hogy mitől lehet ez, egyértelmű közös pontot nem sikerült még találnom, viszont vannak gyanús témák, amik eddig minden esetben kiváltották ezt. Bár ezeket kerülve is gyorsan megtörténik, szóval nem tudom. Mindenesetre nem veled van a baj.
2020. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Sokan nem merik felvállalni a konfliktust, bevállalni, hogy a másikkal szemben van valami negatív dolog, és ezt megbeszélni, így helyette sokan a tiplizést választják "megoldásként".
2020. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek nagy része nem komoly szándékkal kezd el csetelni, hanem csak unaloműzésképp. Ezért ha van valami elfoglaltságuk, eltűnnek, elfelejtik.
2020. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nincs idö,nincs kedve vagy csak rájött a valóságra.
2020. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem benned van a hiba, ezért nem kezdek el sehol sem a neten beszélgetni hosszabban, mert kevés kivétellel mindenki otthagy. Amikor mégis elkezdek beszélgetni, mert ígéretesnek tűnik, megint otthagynak. Találkozni még vírusmentes időkben sem akart senki. F
2020. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is ezt tapasztalom már egy jó ideje - nem vagy egyedül ezzel a kellemetlen érzéssel. Ebben megnyugtatlak.


Legutóbb tegnap az esti órákban "akadt el" ilyen módon a privát levélváltás - eléggé elkeserítő volt számomra is a dolog.


Egy kicsit nehezen tettem túl magam rajta, mert ez már a HARMADIK eset volt, amelyet kínkeservvel engedtem el.


Szerintem is a konfliktushelyzet felvállalása miatt állhatott be egy ún. "áramszünet".


(Ma reggel már komolyan foglalkoztatott a gondolat, hogy kiírom kérdésként ilyen irányú tapasztalataimat.)

2020. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nálam ez úgy volt, hogy tényleg nagyon jókat leveleztem valakivel, csak aztán hirtelen rengeteg dolog lett az életemben. Jó, és rossz dolgok is. Ezért mindig halasztottam, hogy majd visszaírok, vagy megmondom, h most nem érek rá egy darabig. Amit mondjuk le is írtam, de aztán annyiban maradt a dolog.


Igazából jobban szeretem a személyes kapcsolatokat. És jobb úgy valakivel neten, vagy telefonon beszéli, hogy alapból ismerem.

2020. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is így jártam már több alkalommal. Az egyik lány legalább leírta hogy nincs rám ideje többet,sajnálom pedig kedveltem annyira tetszett a személyisége.

Legutóbbi fáj a leginkább amikor is a lánnyal mintha egymásnak teremtettek volna minket minden gondolatunk íràsmodunk személyiségünk megegyezett, 2 napon át szinte megállás nélkül írtunk késö éjszakáig.

De sajnos a lány hirtelen eltünt,elsönek csak pár napra,utána hetekig.

Azzal magyarázta nincs ideje internetre de újra és újra visszaír mert nagyon hasonlítunk, viszont idö kérdése és végleg eltünik.

Már belefáradtam,nem hiszem hogy fogok levelezni interneten többet.

Ismerkedés úgy tünik nem az én müfajom.

De rövid

2020. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen beszélgettem itt egy fiúval. Nagyon szimpatikusnak tűnt, úgy éreztem rengeteg a közös bennünk és ennyire még soha nem tudtam azonosulni senkivel. Mindig alig vártam a következő üzenetét, de sajnos leginkább csak esténként írt, de többször is előfordult, hogy 2 napig nem jelentkezett. Ennek ellenére kitartottam és egy hónapig leveleztünk itt. Viszont a végén már olyan keveset írt, hogy teljességgel az jött le nekem, hogy nem is szeretne igazán beszélgetni velem vagy megismerni, pedig én már terveztem, hogy áttérjünk mondjuk Facebookra. Végül én mondtam azt, hogy ennek így nem igazán van értelme. Mindig arra hivatkozott, hogy elfoglalt, egész nap vezetni volt, élvették az idejét a sulis dolgok, de ha igazán érdekeltem volna, biztosan tudott volna rám több időt szakítani. Az kicsit fájt, hogy meg sem próbált marasztalni, sőt egyetértett velem. Hiányzik a vele való beszélgetés. Fontolgatom, hogy írjak-e neki megint, de talán felesleges volna és nem kellene ekkora jelentőséget tulajdonítanom egy idegennek. Csak tényleg azt hittem, hogy esetleg megtaláltam a lelki társamat... 19/L
2020. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad mi lehet a helyzet. De én is jártam már így. Nem igazán sikerült levonni a konzekvenciát.

Jártam már úgy, hogy valakivel akivel jót beszélgettünk kiderült róla pár dolog, de akkor is megírtam neki, hogy mi van és nem csak úgy eltűntem.

Biztos könnyebb, de azért ennyi gerinc lehetne az emberekben.


F

2020. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!