Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hányok a haltól?

Miért hányok a haltól?

Figyelt kérdés
Amint beveszem a számba egyszerűen úgy érzem, hogy muszáj hánynom, akárhogy gyűrhetem le, nem akarom lenyelni, pedig kényszerítem magam :/

2020. máj. 25. 15:28
 1/6 V. Hélix ***** válasza:
51%

Ha nem szereted a halat nyilván rosszul leszel tőle, ne eröltesd annyira, mert ha folyton hánysz az az emésztésed és a fogaidat is tönkreteszi, nem éri meg az a hal.

Egyáltalán miért akarod kényszeríteni magad a halevésre?

2020. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nővérem jegyese Spanyol és ha elmegyek az esküvőjükre, nem árt ha tudok halat enni
2020. máj. 26. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem sok... milyen halat akarsz enni?


Halak közt is van édesvízi, tengeri, növényevő, ragadozó... rengeteg ízvilág létezik!!


És akkor az elkészítési módról még nem is volt szó, ami mindennél jobban meghatározza az ízt.


Én a sovány-fehér húsú halakat szeretem leginkább. Egy jó keszeg (növényevő) vagy süllő (ragadozó) paprikás lisztbe forgatva, olajban sütve mindent felülmúl!


Ha valakivel meg akarnám szerettetni a halat, akkor utóbbit javasolnám.


Hasonló a hekk is (ez tengeri ragadozó, sovány és fehér húsú. Nálunk olajban sütik). Kb mindenhol lehet kapni ilyen büfékben, strandbüfékben. És éttermekben is egyre gyakrabban látom. Szóval ezzel próbálkozz.


Vagy ha nagyon kezdő vagy, akkor ilyen iglo halrudacskák... abban több a panír, mint a hal 🤣

2020. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, neee, a halrudacskák nagyon undorítóak szerintem XD
2020. máj. 26. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom. Én is rosszul lennék a pacaltól, ezért nem eszem.

Mennyi idős vagy, hogy ilyen butaságokat csinálsz?

Egy esküvőre szórakozni mész, nem azért, hogy magadba tömj olyat amit utálsz..

2020. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem butaság, kötelesség
2020. máj. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!