Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek,...

Miért van az, hogy az emberek, de főleg a lányok/hölgyek, nem folytatják a régen jól bevált kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Régen annyi jó kapcsolatom volt, főleg nőkkel, hogy azt mostanában, inkább csak írigylem (magamtól). De ha felkeresem őket, akkor csak "talán" ha válaszol, semmi olyan jellegű reakciót nem tapasztalok, mint akkoriban.

De még a barátaim sem jelentkeznek, mindenki csak "eltűnt a ködben"!?

Ennek mi lehet az oka?



2020. máj. 27. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változnak az emberek az évek során.. én is nagyon sajnálom hogy sok olyan emberrel megszakadt a viszony akik nagyon fontosak voltak.
2020. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mégse lehetett jó, ha megszakadt. Igazi barátságot nem szakít szét semmi.
2020. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazi barátság már a fehér hollónál is ritkább.
2020. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen igaz, hogy nem volt igazi. Nekem volt olyan barátom, akivel annak idején igenis igazi barátok voltunk, de még gyerekek voltunk. Később, amikor felnőttek lettünk, kiderült, hogy nagyon más az érdeklődési körünk. A tinédzserkori érdeklődésünk (zene, filmek) egyezett. Meg azért de, össze lehet veszni.
2020. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En beszelgetek olyan regi ismerossel, akit korabban meg baratnak neveztem, de eszem agaban sincs ismet megnyilni neki.
2020. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de ez igaz ahogy telik az idő az emberek változnak én is nehezebben találok barátokat haverokat mert minden meg változott. A mai modern világban alig találja meg az ember a helyét.
2020. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!