Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock n roll-al...

Akrobatikus rock n roll-al kapcsolatos tapasztaltok? Bevált-nem vált be (miért)? 7 éves a lányom.

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó mozgású, jó ritmusérzékű, zenét-táncot nagyon kedvelő gyerek, vékony alkatú de nem törékeny, közepes testmagassággal - csak az állóképessége nem túl jó. Élvezné, csak nem tudom, való-e neki, alkalmas-e rá (nem nagyon megterhelő-e az ízületeknek stb). Szerintetek?
2015. szept. 30. 10:35
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én 14 éves koromtól akrobatikáztam. Imádtam minden percét. Ízületeim nem bánták meg. (ellentétben a kézilabdával...)


7 évesen még nem akrobatikáznak. Csak koreográfiákat, lépéseket tanulnak. Akrobatikai elemek jóval később vannak, és csak abban a szerencsés esetben ha talál magának fiú párt, mert abból igen nagy hiány szokottt lenni. Egyéb esetben formációk vannak, (kevesebb akrobatikával) Küldd nyugodtan, egészségügyileg nem lesz baja. :)

2015. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!