Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik megmerik mutatni izmos testüket?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, világgá kürtölném, hogy végre-sok év túlsúly után- normálisan nézek ki, és már látszódik a 6 kocka. Viszont, ha elkezdek kitenni egy képet, utána egyből visszahátrálok, mert félek, hogy nagyon hivalkodó, és hogy senkit sem érdekel. Mit tanácsoltok?

2020. máj. 27. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Sz..rd le, hogy ki mit gondol. Légy pozitív, légy boldog, légy büszke arra, amit elértél.
2020. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével, az igazi ismerőseid úgy is tudják h érted el ezt. Ha ez megvígasztal én büszke vagyok rád.
2020. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar, szívesen nézegetek izmos pasikat. :D Viccet félretéve, általában az jut eszembe, hogy ezt a srácot sem az eszéért szeretik. De ha tudom, hogy az illető előtte túlsúlyos volt, az viszont elismerésre méltó. Persze túlzásba nem kell esni, de pár képet nyugodtan kitehetsz.
2020. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyél ugy ki képet mintha mondanivaloja is lenne


Vicces peldak de a lényeget értsd ma ültettem egy viragot igy növekedik foto a viragrol, mellette extra bicepsz mutogatàs mivel te tartod a kezedben


Vagy igy festettem ma falat mutatod hogy milyen jol halad a melo közben letràn vagy polo nelkül kertesznadragban zsebedben kesztyü :D


Vagy kaptam egy kiscicàt es felmeztelen a nyakadban van


Igy nem olyanok lesznek a képek mintha az egoizmusod akarnàd màs képébe nyomni

2020. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, ha kiraksz egy előtte-utána képet, hogy így motiválj másokat, nagyon szuper lenne 🙂
2020. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Néha nyugodtan tegyél ki képet, nincs azzal semmi. Az gáz ha valaki minden nap kiposztol egyet.
2020. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor egyedül én leszek az ellenhang. Átérzem mire gondolsz, én is kényelmetlenül érzem magam hasonló szituációkban. Képet viszont simán posztolnék a helyedben, de nem edzés közben, vagy épp befeszítve, pózolva, hanem valami természetes közegben. Ott is látszódni fog, ha sokat változott a tested és még önteltnek se fogsz tűnni tőle (mégha lehetne is érvelni mellette, hogy jogosan vagy büszke a testedre a sok munka után).
2020. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tematikus oldalakon nyugodtan. Facebookon normális ember nem kíváncsi a meztelenségedre.

Ha megtanulsz normálisan öltözködni is, akkor az sokkal inkább elismerésre méltó megjelenés lesz, mint a kockák...

2020. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt, GyK-n megmutathatod a változást.
2021. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!