Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan tipikus lesz@rom emberekről ? Tehát hogy senkivel sincs jóban vagy éppen elzárkózik a világ elől stb ? Barátai sincsenek csak a munkája hajtja . Elítélitek az ilyen embert vagy próbáltok segítőjobbot nyújtani nekik ?

2020. ápr. 27. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Miből gondolod, hogy nincsenek barátok? Rólad van szó?
2020. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Semmit. Elzárkózik az emberektől, akkor valszeg tőlem is.

Én tisztelem érte, hogy az elveinek él. még mindig jobb, mint egy kényes se**nyaló, aki kínjába mindenkivel jóba akar lenni.

Tudod mit? inkább csendben kedvelem őket, ennyi :D

2020. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem foglalkozom más emberekkel, én például ki nem állhatnám, ha valaki azért akarna nekem segíteni, mert nem vagyok szociális.
2020. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Én többnyire ilyen vagyok és nagyon jól elvagyok :P

Általában az ilyen embereknek is van azért 1-2 barátja ami bőven elég. A munkát pedig kötelező elvégezni különben nem lesz pénz :D

2020. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Elítélnem nem kell, nincs is hozzá jogom. Segíteni sem kell, mert az ilyen ember általában nem is igényli. Ha külön kéri akkor persze megpróbálok segíteni.

Az ilyeneknek legjobb lenne egy tanyán egyedül tevékenykedni.

2020. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem ítélem el, ha neki így jó, akkor egészségére, éljen így. Nem tukmálom rá magam és nem próbálok vele bratyizni, segíteni se próbálok, amíg konkrétan nem kér meg rá. Nem érzem magam feljogosítva arra, hogy eldöntsem, kinek van rá szüksége és kinek nincs.
2020. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem leszarom ember. Az én vagyok. Ez csak egy aszociális munkamániás, aki valószínűleg magában károg, ha másokat szórakozni lát, mint az összes ilyen savanyú robot.
2020. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
79%
Én is ilyen vagyok. Az utóbbi években egy kicsit megcsömörlöttem a tömegemberek hitványságától. Azokat, akik segítő jobbot akarnak nyújtani, igyekszem ignorálni. Nem vagyok beteg, csak próbálok az elveimnek élni.
2020. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Én is ilyen leszarom ember vagyok,csalódtam az emberekben!

Össze is vesztem az barataimmal,mert csak kihasznaltak,mert jószívű vagyok!

De ennek vége!!!Volt 1nő is akiben megjnt csak csalodtam nem kell társ se,így!

Pénzért van 1partnerem aki minden fétisem teljesiti,vele jol elvagyok,tosuteljúk egymast!

Sokkal tóbbre becsülöm,mintha a parom lenne

Számithatok rá,szamomra ez most epp elég!

2020. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel elzárkózik így gondolom hogy nem is akar kapcsolatot létesíteni senkivel.Az ilyen bert én hagyni szoktam mert nagyon rossz hogy próbálsz vele beszélgetni és konkrétan vagy elalszik vagy ilyen szavakat mond csak hogy aha,ja,jó,ok és nem lehet vele kommunikálni mert látszódik rajta hogy nem is akar.Egy ideig ezt el lehet viselni viszont egy idő után a hátrányává válhat a személynek.
2020. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!