Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nagy dolog az embereknek...

Miért nagy dolog az embereknek,ha valaki normális?Miért olyan nagy szám,ha valaki tud normálisan,emberien viselkedni?

Figyelt kérdés
Amíg ki nem esett az Exatlonból én azt se tudtam ki az a Besenyei Boglárka.A híroldal amit követek Facebookon,lehozta ezt a hírt hogy kiesett Besenyei Boglárka.Kíváncsiságból elolvastam a kommenteket,kivétel nélkül mindenki dicsérte a Bogit,fel voltak háborodva hogy milyen igazságtalan hogy ő esett ki,nem nézik tovább az Exatlont,valaki írta hogy példakép lehetne mások számára,legenda lett,ő a győztes számukra mert ember tudott maradni,ilyeneket.Talán azért,mert nem nézem az Exatlont,engem nem vett le a lábamról a Bogi.Nekem olyan lánynak tűnik mint a legtöbb.Tanul,dolgozik,fiatal,csinos, szerintem ugyanazt az utat járja mint a legtöbb làny.Én túlzásnak tartom azokat a kommenteket,hogy példakép,meg legenda,meg milyen nagyszerű ember.Szerintem többet látnak bele abba a lányba,mint ami.

2020. máj. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Sose hallottam az Exatlonról, se a csajról. Na EZ a normális!
2020. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A média által épp odalökött valaki, akiért sokan egyből rajonganak. Nincs bele semmi gondom, szerintem kívül-belül rendben van, de semmi pluszt nem láttam benne a műsorban. Egyszerűen aki képernyőre kerül, azt páran mindenképp imádni fogják, attól függetlenül, hogy mit csinál. Ha normális, akkor azért, ha különleges, akkor azért.
2020. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 így van,aki nem csinál semmit már annak is lehetnek rajongói.Azért arra is kíváncsi lennék,ha a Bogi nem egy normál alkatú lány lenne,hanem egy duci 130 kilós,akkor is ennyien odalennének érte?
2020. máj. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!