Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üzletelnétek roma beütésű...

Üzletelnétek roma beütésű emberrel?

Figyelt kérdés

Vennék valamit személyesen, de az eladó roma beütésű (teljesen normális, tud helyesen írni, változatos szókincse van, tehát én nem nézném romának). Engem nem zavar, csak családtagok mondták hogy ezt engedjem el mert hogy cigány...

Mit gondoltok erről?



2020. máj. 29. 00:41
A kérdező szavazást indított:
Üzletelnék
Nem üzletelnék
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mivel
2020. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp számítógépről lenne szó. Minden dobozos, papiros, még van ami garanciális is.
2020. máj. 29. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Necces. De én személyesen ismerek olyan romát aki nem tud helyesen írni, de nem ver át senkit. Olyat is ismerek aki tud helyesen írni, de kb mindenkit átver. Olyat is ismerek aki tud helyesen írni, nem néz ki romának és nem ver át senkit. Szóval ez olyan dolog hogy majd kiderül.
2020. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ugyanannyi az esélye hogy át leszek bszarintva mint bármilyen másik emberrel. :D
2020. máj. 29. 00:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Magyar ember is ugyan úgy átverhet. Pl egyszer vettem egy notebookot egy magyartól, 1 óránként ki kapcsolt. Persze nem említette. Vettem egy decket egy romától, korrekten el mondta hogy jó a deck, de ékszíjazni kell. És tényleg úgy volt. Azóta is használtam vagy fél évet, egy hete adtam el :D
2020. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, hogy sokan előítéletesek, de ha normális a fazon, akkor természetesen.
2020. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Fehértől különböző bőrszínűvel nem üzletelnék.
2020. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2020. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális az írása, tehát akkor ő egy jobbfajta cigány. Nem aggódnék. A szokásos átbacások mindenkinél jelen vannak. Pl apróbb hazugságok a verzióról, gariról, használatról, állapotról, stb... ilyenek mindenkitől jelen vannak, és használt elektronikai cikk vásárlásakor figyelemmel kell lenni rájuk, mindenkinél, bármennyire megbízhatónak tűnik.
2020. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vanak papírjai a számítógépnek meg garanciás akkor miért is ne nem befolyásoló tényező számomra hogy milyen származású embertől veszek egy adót dolgot
2020. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!