Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüveget hordanak dioptria...

Szemüveget hordanak dioptria nélkül, hogy okosabbnak nézzenek ki, ez most milyen őrült szokás? Nem napszemüveg, sima.

Figyelt kérdés
Második emberről hallottam (férfiakról) hogy nem dioptriás szemüveget hord a műveltebb fizimiska miatt, ezek mit éreznek ilyenkor?
2020. máj. 29. 07:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Az ő dolguk, én meg örülnék, ha nem kellene hordani, csak távolra nem látok tisztán. :-D Próbálom tornáztatni a szemem, hátha javul. Műttetni nem akarom, drága.
2020. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Műtét egy havi minimálbér bónusz brigádon keresztül. Azért ez nem olyan súlyos összeg.
2020. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
"Műtét egy havi minimálbér bónusz brigádon keresztül. Azért ez nem olyan súlyos összeg." - Kinek mi a súlyos összeg. :-D
2020. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha 5 év alatt nem tudsz ennyit félre rakni, ideje lerakni a gyk-t és tanulni a szabadidődben.

Ha emiatt utálsz engem, mert lehetőséget mutatok, hogy egyáltalán nem drága már a műtét, akkor az téged jellemez.


Sajnállak nagyon, hogy nincs kedved dolgozni és spórolni az egészséged érdekében. De te választásod, az, hogy meddig jutsz az életben.

2020. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
17%

Hiába pontozgatsz le. Egyáltalán nincs rá bizonyíték, romlana a szeme olyan szemüvegtől, ami nem terheli a szemet, sőt még védi is.


Csaxólok.

2020. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
"Ha 5 év alatt nem tudsz ennyit félre rakni" - Lakáshitelt fizetek, az fontosabb, mint egy látásjavító műtét 1,5 dioptriára. :-)
2020. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

Barátnőim majd mindegyike kapott tőlem ilyet: [link]

"Alaklmi" viseletre. :)

2020. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17-es ez ne haragudj de ultragáz.

Arra lennék kíváncsi hogy mit válaszolnak arra ha kérdezik hogy rossz e a szeme azért hord. Meg múlt héten miért nem hordta ha kell. Ha meg azt válaszolja hogy nem dioptriás csak így okosabbnak akarok látszani mit szólnak az ismik.

Amúgy meg igaz az hogy egy szemüveg sem tesz jót a szemnek, meg lehet próbálni: mennyire mozog a szemed keretben meg keret nélkül. Szemüvegben a fejedet fordítod a kívánt irányba a szemed helyett, mert csak a keretet néznéd.

2020. jún. 1. 16:53
 19/28 anonim ***** válasza:

"Szemüvegben a fejedet fordítod a kívánt irányba a szemed helyett, mert csak a keretet néznéd."

Több, mint 20 éve vagyok rövidlátó szemüveges, de ezt nem tapasztaltam.

2020. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én meg a dioptriás szemüvegem helyett hordok kontaktlencsét, mert nem bírom elviselni a fejemen a szemüveget...
2020. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!