Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüveget hordanak dioptria...

Szemüveget hordanak dioptria nélkül, hogy okosabbnak nézzenek ki, ez most milyen őrült szokás? Nem napszemüveg, sima.

Figyelt kérdés
Második emberről hallottam (férfiakról) hogy nem dioptriás szemüveget hord a műveltebb fizimiska miatt, ezek mit éreznek ilyenkor?
2020. máj. 29. 07:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
19. Próbáld ki egymás után szemüveggel és anélkül, mikor mozgatod többször a szemed. Már csak azért is mert oldalra nézel és a keret szélét látod csak.
2020. jún. 2. 22:42
 22/28 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de ha már olyan helyre nézek, hogy a fejem is mozdul szemüvegben, szemüveg nélkül is mozdul. Max. akkor fordulhat elő ilyen, amit írsz, ha rossz a keret a fejedhez.
2020. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

22 ez nem igaz. Próbáld ki. Szemüvegben felfelé nézel aztán lefelé. Nemcsak addig amíg a keret van. Max a búvár szemüveg akkora hogy egyik irányban sem látod a keretét. Tehát vagy a keret felett nézel ki vagy a fejedet fordítod.

Tehát vagy nem annyira használod a szemizmokat vagy nézel egy olyan keretet nagyon közelről ami abszolút káros.

2020. jún. 8. 11:43
 24/28 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. :-D
2020. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Csak felül van kerete a szemüvegemnek, nem a keretet nézem, nincs útban semmi. :-)
2020. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ilyet képzelj el, ennek csak felül van kerete:

[link]

2020. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem tudok úgy nézni fel- le vagy a szélső irányokba hogy ne kelljen néznem a keretet. Akkora szemüveg nincs, max a szemöldökön túl erő és az orr alá. Idegesít hogy keretbe van zárva a látásom.
2020. jún. 10. 09:34
 28/28 anonim ***** válasza:
De az enyémnek nincs kerete oldalt és lent, csak felül. És amúgy közelre nem is hordom, például számítógéphez, mert csak távolra kell.
2020. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!