Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan érzésed, hogy...

Volt már olyan érzésed, hogy minek kellett megismerned ezt vagy azt az személyt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megesett már nem egyszer, nem kétszer. Fiatal vagyok még de sok munkahelyen megfordultam ahol megismertem elég sok embert, köztük voltak nagyon furák akiket jobb lett volna nem megismerni. Jó én röhögtem rajtuk, de sokszor kitudtak fárasztani a hülyeségeikkel.
2020. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is sok olyan emberrel ismerkedtem meg életem során akiket a mostani eszemmel visszagondolva inkább jobb lett volna elkerűlni.
2020. máj. 29. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos volt olyanok, hogy belevittek a rosszba, vagy csak kiállhatatlan személyiségűek voltak és szekáltak és én ezt nem vettem észre és barátkoztam velük tovább.
2020. máj. 29. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy akik valamilyen hatással vannak rám, azok többnyire tanítani akarnak valamit nekem a stílusukkal.
2020. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül
2020. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, de volt egy személy az életemben, aki miatt elindultam a lejtőn, sok lelki problémám alakult ki a vele való konfliktus miatt. Valamiért mégsem gondoltam még abba, hogy jobb lett volna nem ismerni.

Valószínűleg, ha nem ő, akkor más hatására ugyanez történt volna velem.

2020. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!