Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fognak furcsán nézni rám...

Nem fognak furcsán nézni rám holnap,Ha vastag kabátban megyek dolgozni?Abban amiben télen is jártam?

Figyelt kérdés
Holnap kint kell dolgoznom a szabadban.Vannak pulóvereim,de azok kinyúltak,Nem szívesen venném fel őket utcára.Ami meg jó állapotban van,azt meg nem vehetem föl a munkába.Van egy kabátom ami jó utcára is,meg a munkahelyre is,csak vastag.Arra gondoltam,hogy nem is veszek föl alá semmit csak egy pólót,hogy azért ne legyen melegem.Vagy ne foglalkozzak vele ha megnéznek és beszólnak a munkatársaim?

2020. máj. 30. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Mivel csak egy maszkom van,arra gondoltam vinném magammal a sálat is.Arra az esetre ha véletlenül elszakadna a maszk,Vagy elhagynám:)
2020. máj. 30. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vízhatlan ruhát vegyél fel mert esni fog. Hideg lesz, nem gáz a meleg kabát. Mit dolgozol, ffi vagy nő vagy?. Lehet hogy el is mossa az eső a munkát.
2020. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja elmosni focimeccsen fogok dolgozni Bp.-en.Férfi vagyok.
2020. máj. 30. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen miatt beszól, magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Én biztos nem szólnék be, mert a héten több nap téli kabátban mentem dolgozni.Ne csinálj belőle ügyet. 30/N
2020. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye idő van, össze vissza öltöznek. Menj amiben akarsz. Nem gáz a kabát, de szerintem egy idő után rád fog sülni.
2020. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!