Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyámmal álmodtam az...

Kincso1994 kérdése:

Édesanyámmal álmodtam az éjjel, aki holnaphoz egy hónapja hunyt el. Beszélni nem beszélt hozzám, sőt, ő nem is látott engem, csak én őt, én pedig annyira megijedtem, hogy felébredtem. Volt már valakinek hasonló álma?

Figyelt kérdés

Bejött a szobámba, lefeküdt az ágyamra, és csak feküdt (abban a ruhában volt felöltözve, amiben eltemettük).

És miután nagy nehezen vissza tudtam aludni, nem folytatódott az álom. Fogalmam nincs mit kezdjek ezzel az álommal, lehet mondani szeretett volna valamit?


2018. jan. 19. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
... azt szerette volna mondani, hogy azt szeretné, ha gyermeke boldog lenne, megtalálná a helyét az életben.
2018. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olyan értelmezést is lehet adni ennek az álomnak, hogy mindig ott lesz veled


Bár én nem igazán hiszek ezekben a dolgokban, hiszen biológiai okai vannak ennek a sok álomfejtő meg jól jár, hiszen megcáfolni úgysem lehet a állításukat

2018. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!