Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap-holnaputánra nem...

Holnap-holnaputánra nem várom. Teszt ma negatív, lehet baba az alábbi tünetekkel? Lentebb a többi.

Figyelt kérdés
Sziasztok!23-24 napokas a ciklusaim naptári módszer szerint 14én volt az ovum ,kistesót szeretnénk.Viszont a üeg fog jönni érzés az meg van.Melleimen semmit nem érzek bár első gyerkőccel 6 héttől voltak tüneteim.Lehetséges még így baba ha ma 6 teszt is negatív volt és megvan a meggyerek fog jönni érzés?Plusz egy kis "folyás "....Megértő és nem.lejárató válaszokat kérek köszönöm!

#baba #teherbeesés #tervezettség #mensztruációs görcs
2018. júl. 23. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Persze lehetsz terhes, hiszen túl korán teszteltél. Ilyenkor nem biztos az eredmény.

A tüneteid alapján bármi lehet még.

De 6 teszt szerintem felesleges volt.

2018. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véletlen volt a 6os szám :-) :-) :-) :-) :-) 2 teszt volt az a hat :-) :-) :-)
2018. júl. 23. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Várd ki azt a pár napot,aztán tesztelj.Ne haragudj,de tudom,hogy izgatott vagy,de borzasztó felesleges egy ilyen kérdést kiírni.Azt hiszed,hogy jósok vagyunk?Vagy mit gondolsz?Egyáltalán,ha még nem is késik,akkor minek tesztelsz?


Tudod,hogy hülységet kérdezel,ezért írtad oda,hogy nem kérsz lejárató válaszokat?

2018. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azt várja, hogy jósold meg! Szimplán hátha járt már más is így aztán mégis baba lett belőle, hogy 2negatív teszt után is van e remény. Mindenki más, mondhatjátok neki, hogy túl korán tesztelt, de mégis mi számít annak? Nekem a 22.napon már pozitív volt 24napos cikkussal. 24.nap nagy izgalommal telt mert nekem is volt az a bizonyos megfog jönni érzés, de hála Isten csak pár csepp barnázás volt. Ja és a pozitív tesztem is úgy volt, hogy 20perc után jelent meg halványan és ugye a teszt csak 10percen belül értékelhető. Szóval a remény hal meg utoljára, attól még nem bizti, hogy megjön ha úgy is érzed! És az, hogy nekem 22.napon mutatott valamit nem biztos pl, hogy ugyanolyan érzékenységű tesztet használtunk, úgyhogy ne csüggedj, márcsak 2t kell aludni és minden kiderül a mensiből ;) Én szorítok nagyon! Majd írj mi a helyzet!

29hkm

2018. júl. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező? mi lett végül?
2018. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!