Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mesélnétek ciki boxeral...

Fiúk! Mesélnétek ciki boxeralsós sztorikat?

Figyelt kérdés
Köszi

2020. máj. 31. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leültem az ágyra aztán nem vettem észre, hogy kilóg a herém, mások észrevették.
2020. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykiránduláson üvegeztünk. Csak boxeralsó és póló volt rajtam.


A csajok ültek az ágyon én pedig felhúzott térdekkel szemben egy másik ágyon. Furcsa pillantásokat láttam rajtuk folyamatosan, de nem értettem, hogy mit nézhetnek rajtam.


Később a saját szobámban vettem észre h kilógott a teljes felszerelés. Utólag volt ciki... de akkor nagyon.

2020. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de egy fiúbarátom mesélte a sztorit. :D


Mielőtt összejöttek az exével, barátok voltak, és átment a lányhoz. Nagyon tetszett neki, meg már szerelmes volt belé, és semmi olyan nem történt, de felállt neki. Valamiért teljesen meghülyült, és elfelejtett gondolkozni, ezért kiment a fürdőbe, és kiverte... a mosdókagylóba. Aztán letörölte az alsógatyájával, és ha jól emlékszem, még le is zuhanyozott utána. Egy jó 20-30 perc után lépett ki a fürdőből, és azt mondta a lánynak, hogy bepisilt, majd hazament. :DDD


Ettől függetlenül később összejöttek, és pár hétre rá elmesélte neki, hogy mi is történt akkor valójában.

2020. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%
Nekem csak fecskés van :D táborban öltöztem át, sortról melegítőre, amíg közben be nem lépett a szobába az egyik fiú. (KB 15). Öltöztem tovább, de szerencsére átlagnál nagyobb pélóm van, ami minden fecskében nagyon feszül, letolt nadrággal a kisfiú felé fordultam, hogy lássam, ki jött be, szegény gyerek pedig tátott szájjal nézte a brémet, amíg fel nem húztam a nadrágot, mondván, ,,ez meg mekkora" :,D 22
2020. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASegélyember ***** válasza:
100%
Ez igazán nem velem történt hanem az általános iskolás fiú osztálytársaim mák. Egy szaros gatyát találtak a WC-be és ezért mindenkinek meg kellett mutatnia hogy van rajta gatya, sőt, az összes fiúnak az egész suliból. Érdekes volt mondhatom😂😂
2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!