Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rettegek az öregedéstől?

Miért rettegek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, egyszerűem rettegek attól hogy megöregszem egyszer meg a férjem is. Ha csak eszembe jut is rám jön a rosszullét, gyomrom elkezd fájni, hasmenést tud okozni, mellkasi nyomást. És egyszerűen ez ellen tenni sem lehet ugye ráadásul. Más hogy kezeli ezt?
ápr. 27. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi,bőven van időtök együtt. Korai erre gondolni .
ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs igazi célom az életben: élek, dolgozom, ellátom magamat, ennyi. Nincs miért búsulni, félni az öregedés miatt, mert ez a világ nem feltétlen jó.
ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
De lehet tenni ellene, egészségtelen életmóddal amit mem ajánlok. Egyszerűen csak próbáld meg elfogadni hogy ez az élet rendje.
ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Arra gondolok, hogy inkább az elmúlástól félsz. Van akinek életfélelme van, még másoknak halálfélelme.
ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én leginkább úgy h nem vagyok gyáva.
ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg attól fél hogy idővel leírják a kora, kinézete miatt.

Sajnos ebben a világban minél fiatalabb valaki, annál nagyobb az esélye hogy jó lesz a marketingje.

Az olaszok például nagyon tisztelik az időseket, annyira hogy tv műsorokat csinálnak nekik.

ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az öregedéstől félsz, hanem magától az élet elmúlásától.

Sajnos az emberek nem képesek megérteni, hogy mindenkire az vár az út végén, mindent megtesznek, hogy ne legyen így, gyakran rögeszmévé fajul a dolog, és egész életükben ebben haldoklanak. A nők különösen. Fiatalító kezelések, botox, plasztika, sosem elégedettek. Erre épül rengeteg iparág is. Nem egészséges az ilyen mentalitás. Egy pszichológust érdemes felkeresni.

ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Reális az aggodalmad. Elveszted a mobilitásod, testileg leépülsz, kiszolgáltatott leszel, jönnek a betegségek, és örülhetsz, ha agyilag friss maradsz.
ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 55 vagyok és nem gondolok ilyenekre,hanem élem az életemet,amennyire lehet jól.

Ha 29 évesen ilyen tünetei vannak a leírt gondolataidnak,akkor nálad nagyon nem stimmel valami.Szerintem fordulj orvoshoz,mielőtt 35 évesen vénségedre megbolondulsz.

ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Az semmi, én nekem már 17 éves korom óta ilyen gondolataim vannak és nem bírom elhessegetni őket. 22 éves vagyok, de fáj ahogyan telik - múlik az idő, ráadásul borzasztóan gyorsan. Nem akarok felnőni.
ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!