Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tapasztaltam úgy,...

Csak én tapasztaltam úgy, hogy a nyugat-európai emberek sokkal kedvesebbek, segítőkészebbek, toleránsabbak mint a magyarok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, hanem szinte minden más értelmes ember. Elég sok ismerősöm él külföldön és ők is mind erről beszélnek. Amikor hazalátogatnak, jellemzően ők maguk is meglepődnek, hogy itt mennyire frusztrált a közeg.
2020. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Tengerpartokon nyugodtak es kedvesek az emberek pl.


Itt sok a csoves meg keregeto es mar nem merjuk meghallgatni a minket megszolito embert Budapesten,mert elegunk van a sok koldusbol. (Munkalehstoseg rengeteg van szamukra is,de ok nem akarnak dolgozni..)

2020. jún. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hallottam hogy a franciák kimondottan bunkók. Viszont a spanyolok például nagyon vendégszeretőek. Szerintem inkább országa válogatja, nem az égtáj.
2020. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 3-val.Egyik ismerősöm volt Kanadában Montrealban.Az angolja sokkal jobb mint a franciája,de még aki tudott is angolul nem volt hajlandó angolul beszélni.(Nem amiatt,hogy tanuljon.Csak mivel Montreálba a hivatalos nyelv francia.)Régebben tanultam Kínaiul,a tanárom is kínai volt.Ő azt állította,hogy barátságosak vagyunk.(Hozzá tenném,hogy angolul tudott csak.)Viszont néztem valamikor egy videót,ahol egy pasas a külföldi lányokról beszélt.Ő pl. volt,hogy azt hitte mérges a barátnője,mert a magyarok többsége csak úgy nem mosolyog.Szóval a perspektíva is számít.
2020. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunko franciat nezzetek meg egy atlag magyarral szemben, es azonnal emigralni akartok.
2020. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, hogy más országbeliek sokkal emberibben cselekszenek, gondolkodnak, viselkednek, élnek.
2020. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belgium francia részében elég bunkóak de a holland része meg pont fordítva

Szerintem ez az egyéni dolgokon túl országonként meg régiónként is változik

2020. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!