Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a fajta személyiséget...

Ezt a fajta személyiséget hogy hívják?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm instagramon úgy szerez követőket, hogy be követi azokat az embereket, akik sok embert követnek. Vissza követik őt, de ő már rögtön ki is követi őket. Ezt mégis hogy nevezik? :D

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 2. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hülyeségnek, röviden.
2020. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden masodik ember az Instan-szemelyiseg.
2020. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Megélhetési követő... :-))
2020. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a szégyen kategória.

Mikor mások szimpátiáját kihasználva próbálod növelni az önbizalmadat.

Ha ez a jelenség önmagában nem volna elég kiábrándító, barátnőd ezt még tetézi azzal, hogy virtuális elismerésre vágyik.


Bár valahol irigylem barátnődet, bárcsak én is annyi idővel rendelkezhetnék hogy be meg kikövetgethessek embereket...


Egyébként ami az egészben a legszánalmasabb, hogy azt használja ki, hogy ő lány, így nagyobb eséllyel követik vissza.

2020. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség? Ez egy divatos viselkedési forma.
2020. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy jó lenne ha ezt abba hagyná, ugyanis nem ott éli az életét, de leszólt, hogy ez "égő" ha valakinek xy követője van.
2020. jún. 2. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen személyiség nincs, de jelzőt tudok esetleg, (nem rosszindulatból), talán önbizalomhiányos. Én nem igazán tudom felfogni, hogy miért ilyen fontos ez, hogy kimutassuk, hogy mennyien kedvelnek, vagy követnek. Szerintem nála ebből fakad, hogy ismertebb,népszerűbb akar lenni. Az, hogy utána kitörli a követést, ez számomra önző dolog. Kicsit megfelelési kényszert érzek benne, , hogy mindenkinek meg akar felelni, és nem pedig önmagának. Pedig szerintem ez az első. Ha magában nem teszi ezt helyre, sosem lesz boldog/boldogabb.
2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem személyiség.


A barátnőd egy tiszteletlen paraszt. Na, ezért nem követek vissza senkit Instán, kivéve, ha érdemesnek találom rá a munkáit/kedves ismerősöm élőben is.

2020. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát parasztnak nem mondanám, mert aranyos, félénk, és igazából semmi baj nincs vele, csak van ez a "mániája". Ennyi.
2020. jún. 3. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen van amúgy, nagyon sokan ezt csinálják instán. Leginkább azok, akik semmi egyedi vagy érdekes tartalmat nem tudnak megosztani :D én ezt önbizalomhiányosnak, felszínesnek nevezném.

Egyébkent vannak ilyen fizetős szolgáltatások is erre épülve. Befizetsz x összeget, és egy robot random bekövet embereket akik valamilyen szinten érdeklődnek azok iránt a tartalmak iránt, amikhez hasonlót a barátnőd is megoszt. Lehet ez sima pózerkedés is :D aztán másnap automatikusan kiköveti, és hiphop lett pár nap alatt többszáz követőd.

2020. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!